Кои слушалки да избера?

Здравейте не съм сигурен дали мястото е тук но искам да попитам кои слушалки да си взема. Колебая се между Razer Electra V2 USB или HyperX, Cloud Stinger Black. Кое е по добро. Ще го изплозвам за игране на игри и стриймванеда.

1 Like

Ако сложиш линкове, ще е по-добре :wink:

Ето https://www.ozone.bg/product/razer-electra-v2-usb/?gclid=EAIaIQobChMI5fHhwP-m3QIVEs-yCh2whwmREAAYAiAAEgLRKPD_BwE
И другия модел https://desktop.bg/headphones-kingston-HyperX_Cloud_Stinger-HXHSCSBKEM?gclid=EAIaIQobChMItLakq9et3QIVAcqyCh2QZwHHEAAYASAAEgKWDfD_BwE.
Благодаря предварително

1 Like

Според мен сякаш първите,тези на razer ми харесват повече.Но това е лично мнение. изчакай другите да видят и да преценят.

Лично аз бих избрал Plantronics RIG 500HD 125,10 лв. с промокод “PAKTA”

Първо: Не е с “кожени” наушници и няма потене… ( В момента съм с кожени и е ужас ,ако ги носиш повече от 1-2 часа ) все пак не е истинска кожа ,а си е “найлон”…

Второ: На Plantronics RIG серията са с брутално добри микрофони за парите ли ( което за стрийм е супер )

Ако държиш вече на моделите които си дал бих взел Stinger-а само заради гадния надут и фалшив бас на Razer-а… + Razer микрофона според мен не струва… те гледат дизайн а не качество… Високият клас са хубави но тези за по 100/200лв. са …

Razer-a стискат на куче… и ако носиш очила забрави за комфорт… ( пробвал съм първата версия )

Това си е личното ми мнение и не го взимай да даденост

Успех :slight_smile:

3 Likes

1+ за plantronics

HyperX, Cloud Stinger Black тези за рейзар плащаш повече за марката отколкото за продукта

Тия слушалки са БОМБА съквартиранта ги купи на един евент преди супер много време и все още са живи а той играе… DOTA2 :joy:

Иначе Plantronics са доста готина марка, моите са супер яки въпреки, че възглавничките им се разлепиха, защото явно ползват плюнка за лепило…

1 Like

За парите си са най-доброто решение… + микрофона е доста добър :slight_smile:

Мерси за отговорите смятам да избера модела Hyper X. Струват ми се по добър избор мерси на всички

1 Like

@DartVader аз небих ти препоръчал Razer слушалките понеже аз от дълго време съм с Razer слушалки и са адски неудобни,а пък съм чувал че при Hyper x и plantronics качеството и удобството са на 1во място

🤔