Училище !?!?!?!?

В тази тема искам да ми кажете вие радвате ли се че утре сме на училище ?Защото аз съм на 50% радостна и на 50% тъжна .И плюс това лятото сякаш мина много бързо :confused::frowning_face:А да и да разкажете утре как ви мина първия учебен ден :joy::joy::joy:Трябва да знаем !:joy:

Тук и аз съм 50/50.
Защото от една страна ще съм 8-ми клас,ново училище,нови хора,място
От друга страна аз ще бъда 5 години с тея идиоти(които и да са.Все още не знам затова ми е интер.)
а и ще съм най-малкия в новото училище,кой знае какви отчаяни от живота големи изроди ще има. :joy::sweat_smile::thinking::smiley:

Пожелавам ти късмет в новото училище ! Щото там може да има бахти изродите :joy::joy::joy:Утре напиши в тази тема дали са изроди като ги видиш :joy::joy::joy::joy::smiley:

Определено,но се надявам да приятно в новото училище.
Все пак се води в топ-5 най-престижни училища в Пловдив :joy:

Утре ще разбереш и ще ни кажеш дали е хубаво :joy::joy::joy:

то и аз съм 50 на 50

аз съм 100 про тъжен и бтв и аз съм в ново даскало по не се надявам да няма изруди

Пожелавам късмет и на теб ! :relaxed:

В всеки клас има поне един изрод понякога и два знам го от личен опит :wink:

ммда така и аз знам

Ти ли си единия :joy::joy::joy::joy::joy::joy:(бзк)

И в моя клас има изрод ама изрода е само 1 момиче и с нея постоянно се караме и веднъж се сбихме ама госпожите не разбраха :joy::joy::joy::joy::joy:

Едно е да си 6-ти 7-ми клас и да най-голям
Друго е да си осми клас да си най-малък и да има някви 17-18 годишни напушени, дрогирани изроди, които са отказани от живота.
Поне това е в моите представи.утре ще ви кажа :joy:

а само да попитам защо има 17 и 18 годишни в 8 клас :grinning::grinning:Да не би да повтарят :joy::joy::joy::joy: Щото имам сестра която наскоро стана на 18 и сега ще е в 12 клас :smile:

Не бе в училището,то нали е до 12-ти клас :sweat_smile::joy: (забравих да уточня)

ааа викам че има там некви дето повтарят :joy::joy::joy::joy:

Ми не знам, утре ще проверя :joy:
Айде лека че аз лягам :zzz:

Айде лягай че утре тормоза започва и аз скоро ще лягам:joy::joy::joy:Толкова рано не съм си лягала от ехееееее колко време :joy::joy::joy::joy::joy:

Нашите казват ,че 12 клас е безмислен.През Комунизма е било само до 11 клас

Ама го има … (Тея точки са яростно псуване,с огромна цензура )