Училище !?!?!?!?

Лол ако бях аз щях да се побъркам :joy::joy:

Как мина в новия клас има ли откачалки и изроди :joy::joy:

Ами от всички 5-ма души, които знаех, че ще са в това училище, са в моя клас. :joy:
Не е толкова страшно,от всички 8-ми класове, има само 2 момичета и двете са в моя клас, даже едната я познавам :joy:
Аз очаквах, да е пълно с нови хора,но пак добре познавам 5/26 утре трябва да се запозная с другите. обаче от сега предчувствам, че ще седим, ще мълчим и ще се гледаме,и ще е странно,но така е първата седмица.
Няма да споменавам, че се подписвахме, на отделен инструктаж,с много странни правила. :joy:

:joy:добре добре :joy::joy::joy:

Мраза си Живота

Айде така и така сме почнали с програмата,и аз да се оплача от живота :joy:
@Trabanta и аз съм 8"в" господи помагай :joy:

Всичко това е втора смяна, почваме от 11:50 до 17:35

lol и ти ли си с по-голямо изучаване на английски език… Мойта е същата

Оо божеее толко Английски аз ако имах щях да се самоубия !:joy:

човек днеска имах 3 часа английски,тая гопожа говори само на английски смисл
влезе в стаята каза:“пиша много двойки” и от тогава не каза и дума на български.
и половината клас я разбира(и аз) другите мълчат ии не могат да си кажат името.
страхотрн първи ден :joy:

при мен днес нямаше смисъл да ходя днес само колкото да се опознаем таз по английски където ни е и класна нищо не правеше :smiley:

Искам да умраааа в петък имам входно ниво по Английски :persevere::persevere::joy::joy::joy:

Ха! Аз съм само до Сряда, после имам 4 дена weekend. Изяжти са! :rofl:

:joy::joy:Няма да се изям щото съм на диета и ям само плодове :joy::joy::joy:

Аз съм до четвъртък. Петък, събота, неделя и понеделник почивам :o

Аз съм само кожа и кости няма какво е да ям. :smiley:

I feel your pain bro :cry:

утре имам входно по АЕ моля ви стискайте ми палци:joy::joy::joy::joy::joy::joy:И мама е на родителска среща сега дано да не ми се кара (Ама за кво да ми се кара като нищо не съм направила ):joy::joy::joy::joy:

Оффф, живота е труден. имам тоооолкова много да говоря за новото си училище, че не мога да го напиша. :joy::zipper_mouth_face:
(Днеска имаше входно по физика)

и аз имах входно ниво днес и преписвахме с една приятелка :joy::joy::joy::joy:

УТРЕ ИМАМ ВХОДНО ПО МАТЕМАТИКААА :frowning_face::frowning_face::frowning_face::frowning_face::frowning_face::frowning_face::frowning_face::frowning_face::frowning_face::frowning_face::frowning_face: