Училище !?!?!?!?

Сестра ми взима стипендия и тя е 45 лева и даже разбрах че ще я праят 40 лева :joy::joy::joy::joy::joy:Тези който взимате стипендия вашата колко е ?:grinning:

Аз вземам някви шибани 20 лева
Пууу ПГЕЕ - бахти тъпото :joy:

минимума не беше ли 21 :lul: или и това са променили :joy:

Ми то в ЕГ"Пловдив" стипендията за 6,00 е 20 лева ти 21 бил минимума :joy:
То по добре да си в професионална гимназия
То аз тея 20 лева го вземам с успех над 4,50 до 5,49
Пък за 6,00 да не говорим че е 50 лв.

Да професионалните гимназии за върха :slight_smile:
Аз като учех за 4.50 беше 21лв., 5.50 - 25лв. и за 6.00 - 30/35. Малко ги изменяха през годините но г/д така бяха :joy:

Аз помня какво беше да не си даваш бележника 100 години и след това майка ти гледа 20 оценки за подпис и взима мотиката. :g47kek:

Аз, понеже учех в друг град, нямаше смисъл да си нося бележника всяка седмица, за да не го забравям вкъщи и за това го носех 1 - 2 пъти на срок и баща ми просто удряше няколко големи подписа на по няколко реда :joy:

Same :ok_hand::sweat_smile:
И аз бях така до преди една година,но от тази година нататък въведоха електронен дневник.
Та с тоя ши* ан електронен дневник, всяка оценка се праща като имейл на родителя или като SMS.
F*** the real life :neutral_face:
Edit: от тая цензура текста в наклонен шрифт ми стана :sweat_smile:

абе аз на мама и тати няма да и кажа че ще имаме електрони дневници :joy::joy::joy:Освен ако някоя госпожа не ми обърка плановете :joy::joy::joy::joy:

Мойте не го гледат защото последният път беше пълен с грешки

Абе няма ли да има ваканция скороо :disappointed_relieved::disappointed_relieved::joy::joy::joy::joy::joy:

1-ви Ноември :wink:

ама аз искам голямааа ваканция 1 или 2 седмици:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

ножа в вената и си готов :smiley:

вссеки път когато ме изпитат :joy:

Историята ми по Немски от даскало.
Очаквах 2.
Надявах се на 3.
Писаха ми 4.
И аз съм… WTF. :g47kek:

Шпекен зи дойч?

Това немски ли е или аз нещо бъркам? :joy:

Преди време имаше една реклама с тази фраза и от тогава я ползвам да се шегувам :joy:

Аха ,ама това е немски нали?