Училище !?!?!?!?

Ясно значи е немски

означава:“Говорите ли немски”
ПС:не съм ползвал google translate
просто си го знам :kappa::joy:

Това не исках да го научавам, но дори след като разбули мистерията, ще продължа да го ползвам, когато предлагам храна на някого :joy:

ЩЯХА ДА МИ ПИШАТ 2 ПО ИСТОРИЯ !!!Защото не си знаех урока но госпожата реши в понеделник да ме изпита и то не на 1 урок не на 2 ами НА 3 урока който не знам !!!Какво ще правяяяяяяяяяяяяяяяяяя как ще ги научааа :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

Не ги учи. Па ако са лесни земи седни малко прочети там колкото да не мълчиш като пукал.

ама ми каза че само ЛЕКО ако се запъна ще ми намали оценката :disappointed_relieved:

:joy::joy::joy:Как няма да учааа искаш да ме заколи ли !?!?!?!?!:joy::joy::joy::joy::joy:

Поздравления! Попаднал си на учител който иска да те забие. В такива моменти е по добре да си пишеш, да не говориш изобщо в часа.

и тъпото е 1 час имам история :tired_face::tired_face::tired_face:
хубавото страна е че ми е класна и може вместо 2 да ми пише 3 от съжаление :joy::joy::joy::joy::joy:

Още по тъпо е класната така да те мъчи, много жалка постъпка. Иначе ще ти пише 3.

тъпото е че преди 1 седмица имах 3 по ИУЧ БЕЛ и сега ако имам 3 как ще кажа на нашите :joy::joy::joy::joy::joy: те не ми се карат за оценки обаче аз казах на майка ми че няма да имам повече 3 :joy::joy::joy::joy:

и на всичко отгоре в дневника сложи една точка на моя номер и ми каза че няма как да забрави да ме изпита :unamused::unamused::unamused::sweat::sweat::sweat:

То и аз така. Казваш им че те кара да учиш 3 урока и тва е. Иначе учителите гледат да те уплашат за да може да си научиш.

Абе аз там горе долу ще ги науча пък като ме пита да не мълча и каквото иска да ми напише:joy::joy::joy:

ама не знам как ще ме изпитва и от трите урока 3 те точки или от 3 урока по една точка щото ако ме изпита и 3 точки от 3 урока той чеса няма да стигне една от точките е почти половин стр .:joy:

За протокола при нас една точка е 2 страници… Пиша дребно всичките 5 точки :slight_smile:

На моя клас класната държи бележниците и няма кой да ги види:joy::joy:

Днес в даскало една моя съученичка хвърли някъв несесер към една друга моя съученичка и ѝ счупи зъба!Единственото ,което разбрах ,че беше брутално!

Искам да купя запис! :smiley: :smiley: :smiley: