Училище !?!?!?!?

За съжаление не беше документирано :disappointed_relieved:Само можеш да си го представиш.Иначе тази случка става за документален филм “Защо не се хвърлят несериозно в междучасието” ,иначе пострадалата днес ще ходи на зъболекар.

във правиника на гимназията,където уча аз има правило:
“ЗАБРАНЯВА СЕ СКАЧАНЕТО ОТ ПРОЗОРЦИТЕ”
представете си какво се е случило,че да го има това правило.
Езиковите в Пловдив поне са до релсите,че като ти писне от живота …:g47kek::kappa10000::joy:
А в НТГ е збранено “носенето и включването в електрическата мрежа на маша за коса”:wutface::kappa10000:

Ех, това ми върна толкова хубави спомени :grin::joy:

Представих си какво се е случило.Аз може би си падам малко откачалка ,ама се смях докато си го представях ,иначе моето училище са забранени чиповете от кроасаните :joy::joy:

искам да кажа че има няколко случая на хора,които са скочили от 4-тия етаж на сградата
:grimacing:

Това е притеснително! :grimacing::grimacing::grimacing:

Лол в моя град има само една езикова.Доколкото знам е имало две езикови ,като едната била руска гимназия (вече е ОУ) ,но след комунизма е станала няква езикова ,а другата била немска гимназия.След това дошъл някъв кмет и махнал едната езикова и немската я направил днешната езикова(надявам се ,че не звучи объркващо)

Ами добре, че са го забранили, сега вече няма да скачат. :joy: :kappa:

Това е като меметата от рода: Тръмп прави самоубийствата нелегални. Самоубийствата падат до 0%. :joy:

Попринцип ЕГ"Иван Вазов" и “ЕГ Пловдив” (които са БУКВАЛНО на къра)
са намират до релсите и им е забранено да ходят там.(както и на реката и на старите сгради,които скоро ще паднат) :g47kek::kappa10000:
edit:да не споменавам,че в двора на Английската има семейство диви прасета,а в двора на Руската има змии,кокошки и от време на време може да мернеш и някоя крава.

Иначе това ми е училището и класната стая,която също е на 4-тия етаж :kappa10000::g47kek::thinking:
Ако минавате оттук може да ме видите (освен ако не сте момиче,защото няма да ви пуснат :joy:)
%D0%9F%D0%93%D0%95%D0%95%201

Не знам защо,но много често някои хора пишат в статията в Уикипедия ,че е елитно училище и след няколко дни други хора я репортват и изтриват.
тва се повтаря от както се помня :g47kek::joy::kappa10000: