Бгмама-проклятието на българския ютубър

Тука можем да обсъдим колко смешни са мамите и сериозно да поговорим по темата.Не за първи път чуваме как мамите се оплакват ,че някои ютубери качват неподходящо съдържание за децата им ,но няма за какво да ги виним те просто се грижат за отрочетата си ,но някои от тях са нахални буквално казват “ТРЯБВА ДА СПРЕШ С ТЕЗИ КЛИПОВЕ” някои ютубери като Пресли ,Рос (мисля ,че и Веном) и др. коментираха по въпроса отдавна.Вие какво мислите по въпроса?И някога намира ли сте някаква такава дискусия между мами в бгмама ,защото аз да и ,ако и вие сте намерили може да я споделите тук в тази тема.Сега ще питате:“Не ,не съм намирал ,защото нямам работа там!А ти какво правиш там!?”.Да си призная ровил съм в бгмама точно ,за да намеря такива в теми там.Сигурен съм ,че и други са го правили :smiley:

BG-Mama
Сайтът,в който жените обсъждат изневерите на мъжете си! :ok_hand::joy::kappa10000:

Ще сложа този линк тука: :joy:
http://www.bg-mamma.com/?topic=962541

Намасте @Alex47, това е злато :joy:

Но не можах да разбера какво общо има пакта с нацистка Германия, аз ли изпускам нещо??? :joy::joy::joy::joy:

Пресли беше играл MineCraft и направи свастика в играта. Също няма как да знаем дали това е загрижена майка или някой голям level трол.

Уау, разочарован съм!
Очаквах по-голяма драма, като на пример, на първата страница на книгата да има нарисувана свастика, последвана от пропаганден текст, възхваляващ арийската раса. :neutral_face: :disappointed:

edit: То в поста си пишело, ама явно не съм го прочел целия, а и защо снимката е над поста :joy: като видях да ми зарежда снимка над поста, я помислих за реклама. Дизайна на техния сайт е по-зле и от на нашия :kappa: :joy:

И от тая тема в бгмама само ЕГМОНТ пострада :joy:

BG Mama is sick

Кво толкова пише в книгата, че толкова хулят?

Аз съм убиден, че не си ми чел книгата. :g47kek: Иначе нищо лошо няма в нея.

Ем,то и аз не съм я чел.
Сори, ама 20 лева малко много. :joy::sweat_smile:
Но иначе смятам да я прочета,при първа възможност :grinning:

Аз съм чела книгата и беше много яка и парите си струваха !:grinning::grinning::grinning:

Да взема и аз да пусна една книга? :thinking:

Е, тогава ще я купя :joy:
Вече си я представям:
Историята на VoodooheadsTV

В тази книга сигурна ще се разказва за всеки строим по одделно.

Или:
47 истории с Gothika_47

Само “47 истории” ще ее добре :joy:

Най-добре да е само “47” и да не е книга, а класация: “Топ 47 чорапи” :joy:

И една от историите ще се казва “Разкритието” @Alex47 :wink:

шшт,тишина в залата :kappa10000::joy:
нали уш се разбрахме с тебе @Vlasto :wink::joy:

Да бе ,да бе споко :joy::wink: