Хардуерни сайтове

Хора кой или кой са най-добрите сайтове в БГ за хардуер според вас който имат голямо разнообразие от всичко свързано с хардуера

1 Like

Не съм много запознат с тази тема ,ама мисля ,че dekstop.bg е добър ,ако не греша

знам го dekstop,bg иначе мс

1 Like

jmt.bg също е добър и на доста добри цени… Поръчах си от там SSD с около 10-15лв по евтино от където и да е било и нямаше проблеми… на другия ден беше при мен… ползвам на zoom-a промокода който е “ZooMArmY” за още някоя стотинка спестени… дефакто с промо кода избих доставката :smiley:

/ Не правя реклама просто съм го ползвал и съм доволен /

Другият който се сещам е gplay.bg с промо код “nothx” за 5% отстъпка… не е най-евтиния ,но пускат добри промоции…

2 Likes

1+ за Ардес. Изключително коректни, оттам ми е процесора, дъното, захранването, мишката и клавиатурата. Поправял съм си също така и таблта при тях. Други доказани сайтовe са ioncomputers и plasico. Има и други но не се сещам за имената им

1 Like

Aredes.bg, ozone.bg са доста добри сайтове пък и в озон можеш да се възползваш от промокод , pacta":smiley:

1 Like

@zeer1BG ozone… :joy::joy:, имат 2 модела рам памет на кръст :rofl:

4 Likes

И аз съм на същото мнение както колегата @blackviking21

Ozone е по ориентиран към игри за конзоли, аксесоари и книги… за hardware според мен е гола вода…

2 Likes

Аз съм ползвал и emag. Доволен съм от тях, имат доста залежал хардуер, но и много от новите неща ги имат. Така, че +1 от мен :slight_smile:

Desktop.bg - не препоръчвам… Твърде голяма надценка
Ozone.bg - не знаят какво е хардуер

Препоръки -
vario.bg - евтини цени и високо качество , НО телефона за връзка не работи… Ще пишете имейл :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

ioncomputers ( promo code: androvlog) - екип от страхотни специалисти знаещи как да комуникират с клиентите си и отделящи достатъчно време при проблем, наличност и разнообразие от всичко нужно.

Аз съм доволен от Desktop.bg, взимал съм от тях компютър/монитори/клавиатура/хард диск и всеки път беше ок. Само ми забравиха единия монитор в склада им, ама дойде на другия ден. :smiley: :smiley: :smiley: А за някакви по-прости неща, които няма как да се объркат гледам в pazaruvaj кой дава най-евтинко! :smiley:

3 Likes

@blackviking21 незна не съм го ползвал затова просто много хора са ми казвали, че предлагат хубави части

@skymanBG един процесор беше с надценка от 100лв за разлика от другите сайтове които бяха далече от такава надценка… Desktop.bg от доста време ги отбягвам

1 Like

За мен най-добрите сайтове са IonComputers, Nikem.net и най-вече баща ми да ми поръчва части през неговата фирма, щот ми е най-евтино там :grin::grin::grin:

+1 за пазаруването без ддс

4 Likes

Благодаря ви хора ще вида всеки сайт който предложих те за това което мисля да търся

http://nikem-bg.net/magazin.php
Доста прилични са и цените са абсолютно приемливи! Гаранционното обслужване е ОК

пазарувам от различни сайтове сспрет цената най се доверявам на desktop.bg gplaystore.com ioncoputers.com

Имаш в предвид Gplay.bg? Щот сайт като gplaystore.com не съществува :joy:

2 Likes

не съм добър в помненето

2 Likes

🤔