Проблем с монитора

Здравейте, пиша отностно един много отвратителен проблем с монитора и той е следният:

Без да искам цъкнах копче на монитора което “Auto Adjust”-ва монитора на дадена резолюция и в момента имам един огромен изрязан монитор отдясно и виждам само половината си екран. Рестартирах компютъра, ресетвах настройките на монитора, изтривах си драйвърите на видео картата (когато ги изтрих и рестартирах компютъра за момент се оправи, но когато инсталирах новите драйвъри отново се върна изрязъка) нищо не намирам за помощ и се надявам тук да ми се помогне.
Монитора ми е стар: LG FLATRON W1952S (това пише на самия монитор)

Ето пример, само дето моето петно е около 5 см. Цък

В настройките на Windows за разделителната способност какво ти излиза? Също на кой windows си?

В разделителната способност си ми е както си беше преди на резолюцията, която ползвах (1152x864). На Windows 10 съм.

Проблемът реших с преинсталиране на Windows. Въпреки, че пак се получи така, но с по-малък черен диапазон и го наместих с настройките на монитора. :slight_smile:

Според сайта на LG резолюцията на мониторът ти е 1440x900.

Оправия и картината ще почне да изглежда малко по-добре, но ще трябва да върнеш старите настройки на монитора (преди разтеглянето). :wink:

1 Like

🤔