Търся си Слушалки

Добре хора наскоро имах една тема свързана със закупуването на безжични слушалки е разбрах че няма да намеря хубави и евтини защото разбрах че може бързо да им пада батерията и такива неща а аз си използвам слушалките почти през целия ден затова се отказах от варянта безжични слушалки и реших да си потърся такива с кабел както и реших да направя тази тема и вие да помогнете по някакъв начин.Та така имам и едни условия който са важни за мен да имат едни слушалки,искам да са с кабел по-дълъг от 2 метра защото явно това ми е малко като дължина LUL и да са със мекички наушници или хубави така да се каже защото имах едни подарък който се счупиха и бяха със отвратително твърди наушници и почти всеки път ме боляха ушите.

Ето тези са много добри.

Както и тези:

Ъъъ тия са малко по евтини от компютъра ми…

естествено ще ше да се намери един такъв който да се ебава ама от теб готик не го очаквах

Предложението на Готика е много хубаво, ама ти не казал какъв ти е бюджета :wink:

Миналата му тема е достатъчна

Миналата му тема е тази, а по-миналата е за мишка :neutral_face:

Хора за пореден път ще се извинявам ама понякога съм редко тъп и да найстина забравих бюджета

Това пък защо😀

В моя защита ако си купите такива слушалки съм сигурен, че ще ги ползвате поне 4-5 години. Познавам поне 3ма човека със Sennheiser и още ги ползват без да имат проблеми.

Ако си чичко паричко - >kingston hyperx cloud 2

И още толкова ще събирам за тях😑
Но иначе си е така

Аз съм фен на plantronics, модела rig 500hd имат 7.1 surround, Dolby Atmos на Sony и са невероятно леки, само 180 грама мисля. В сравнение със тези, които съм си поръчал на Couger рига е със 300 грама по-лек и са 120 лв. Ако не ти се дават толкова тези без звукова карта, които аз ще си взема са идеални. Като допълнение ще кажа, че са много удобни и едва ли ще се разочаровам от звука, ако не бързаш с покупката на каквото и да било ще ти кажа как са щом ги взема в Петък.
Ето ги и тях
https://ardes.bg/product/cougar-immersa-cheren-cg3h300p40b0009-113237

Добре збърках малко и забравих бюджета който е някаде 40 50лв и условията в началото на темата си остават същите

За тия пари нищо хубаво няма да си вземеш

https://www.ioncomputers.bg/product/15909/geymarski-slushalki-canyon-corax-cnd-sghs5.html

Тези са слушалките за теб :), USB са, удобни са… Имат хубав звук. Бях ги тествал на едно събитие за бюджетни слушалки са супер

Един близък приятел ги има, след по-малко от месец единият говорител спря да работи.

За това си има гаранция нали :)…
Не купувайте слушалки без гаранция… От личен опит…

@Sab3rAt3na69 може просто тези от фсичката партида да са били дефектни и за това да се е получило така иначе благодаря на @blackviking21 за предложението