Коя клавиатура е по-добра

този пийс ъф шит
https://desktop.bg/keyboards-genesis-NKG1237
или този пис ъф шит
https://desktop.bg/keyboards-genesis-NKG0945

Иначе, бих взел първата, заради numpad-а.

Зависи от това дали предпочиташ да си с механична клавиатура(която е по шумна) или с мембранна (по тиха). Също механичната е създадена да я ползваш много години. По евтината (мембранната) е с RGB осветление за разлика от механичната, но пак има Anti-Ghosting което е хубаво понеже ще можеш да натискаш много бутони и пак ще се отчитат. Аз лично бих избрал механичната, понеже обичам клавиатурата ми да трака когато пиша или играя.
Аз ползвам Redragon K559 RGB и съм много доволен, единственото което не ми харесва е че сякъш осветлението е 24Hz или поне на мен така ми се струва защото когато се местя и я гледам светлината накъсва и не се мести плавно както при мишката ми и че всеки път когато lock-на win бутона и изключа компа и го включа не е локнат.

Само искам да кажа, че подсветката няма как да е 24Hz, понеже така би трептяла и без да се движиш. Честотата вероятно е много по-голяма, вероятно от порядъка на хиляди херци.
Разбирам те за какво говориш и е много гаден “ефект”.

Втората е механична което си е плюс, а и тя също има подсветка така че ще прежалиш rgbто на мембранната.

до сега съм имал такава за на лаптоп

аз ще взема тази с нъм пада ако се ибедя да я взема

Втората мисля, че е по-добра заради механичните суичове, НО те са сини което значи, че ще кликат супер много… :smiley:

има версиа и с червени

Пич, @BlueBow оправи си заглавието както @TheEagleGamerBG ти каза,нека хората да разбират от заглавието,за какво става въпрос във темата. :wink::kappa:

Аз се погрижих за заглавието.

Супер,то и аз можех,но… Исках @BlueBow да си го оправи. :kappa::wink:
Както и да е,добре че го оправи.

Разбирам те. Но видях че не ги е направил и реших да се погрижа аз, за да няма други объркани.

Клавиатурите на Genesis са траш :\ Мойта почна да double tap-ва след 5 месеца osu! говоря за thor 300 сигорно и другите са им такива :frowning:

Това май е често явление при евтините клавиатури. Аз правих ревю на една на Modecom и два месеца след ревюто А-то започна да не отчита. :joy: