Компютърна периферия

G: RIGS GTL Mark IV | Desktop.bg - Сглоби твоята машина …здравейте какво мислите за тази периферия със Intel 7 - видео картата мисля да е 1070i със ssd 500 ще го взема и допълнителен вентилатор .Чудя се за захранването какво да е 750w ли да го оставя или 1000 да е

ти и 750w няма да консумираш с тая карта ( дори и с 2 -1070ti пак ще ти стигне ) , тъй че остави на толкова…
а за интелската конфигурация… за да ти излезе по-евтино избери amd ryzen според мен понеже интелите са overpriced в момента заради недостига

Цялостно нищо лично към desktop.bg , но цените са много над нормата… препоръчвам ти да си сглобиш тая конфигурация в някой друг сайт или да си ги запишеш на лист и да отидеш да питаш в някой сервиз на каква цена ще може да ми намерите тези части…

сега ще видя и ардес попринцип мислех направо готов да взема ще разгледам

1000 за бъдещ оварклок накортата

750W биха му стигнали за 2 овърклокнати карти :joy: освен ако не клоква на течен азот :joy: :joy: :joy:

#СамоТеченАзот

за момента на този се спрях просто не съм толкова спец по сглобяването и затова искам готов .Сега от озон ще разгледам имаше един acer да го намеря и ще пратя да чуя и вашето мнение