Член 13 И КОЛКО ЖИВОТА ЩЕ СТИНЕ И НАЧИН ЗА ИЗБЯГВАНЕ

Да това от части е клик бейт !!! НО САМО ОТ ЧАСТИ!!! Член 13ти мож да се избегне кото се инсталира V.P.N исе вържите към някой американски сървар ,защото всички блокир снимки клипове ше бъдет скрити само за държавите на териториата на Европейскиа съюз.

Първо - нито от заглавието, нито от темата ти се разбира нещо.
И второ - VPN няма да те спаси, понеже копирайтнатото съдържание ще се блокира в целия свят (може би не от всички сайтове, но от повечето).

Сега недей казва, че що аз съм разбрал за какво става въпрос и другите ще разберат, понеже аз аз съм първият който повдигна темата в този форум тук и на скоро тук.

Ако ще правиш подобна тема, поне кажи какво е “член 13” или какво е и как се ползва VPN.
:slight_smile:

Тази тема е напълно излишна.Буквално не каза нищо или поне нищо не ти се разбра.Благодарение на @bumtras схванах какво се опита да кажеш но… защо ти е да избегнеш член 13 :smiley: като той нито е приет все още ,нито ще бъде нещо лошо ако го приемат :slight_smile: също така обмисляй какво ще пишеш преди да го напишеш ,че има много правописни грешки бе :rage:

1во…това няма да бъде прието { аз искам да бъде :slight_smile: )
2ро Това не е края на света…
3то Ще забранят да крадем материали с чужди авторски права без разрешението на автора? Аммю да… То това трябваше от доста време да го има ама уви… Не
И 4то…Това няма да засегне Twitch… И аз специално ще остана доволен :slight_smile:

Член 13 е много хубав закон основното което разбирам, че ще стане е, че ще умрат топ видеата, за което се радвам. Ако греша някой моля да ме поправи

Хубав е, но има и лоши страни, например ще ограничи правото на малки, независими медии, да публикуват материал, без да имат разрешение да ползват всички снимки (може би дори и линкове, и цитати)

И колко от вас ще си платят 120 долара за VPN? :smiley: Сигурно 1%…

Те няма да го приамът а и има и по ефтини

Нали знаеш, че 1% от 20 човека е 0.2 човека, което е приблизително 0.
И мисля, че точно толкова ще си купим такъв VPN :joy:

Братле моля те хвани един учебник по български за 4 или 5ти клас и го прочети, от правописа ти ме болят очите!!!

Дадох 120 $ за VPN преди 2-3 месеца за 1 година :smiley: … Намерих бъдеща полза значи :joy::joy:

Какъв учебник за 4-ти,5-ти клас? (много напред отиде :joy:)
:roll_eyes:Дано не ми се обиди,ама май трябва да започне от Буквар и след това да мине през учебниците за 1-ви,2-ри,3-ти,4-ти,5-ти,6-ти и 7-ми.Те са достатъчни да се пише грамотно.

Е може да съм попрекалил малко, но и ти се изхвърляш…
В 7 клас се минава от преразкази на есета :rofl::rofl:

Еми то есетата са най-важното нещо.В тях се изразява лично мнение което е важно за комуникацията с хора.Но пък прав си, до 4-ти учебниците да научи пак е нещо. :joy:
(като спомена есе,класната ми ще е на есе и живота е труден,защото илиада е мн.тъпо произведение :unamused: )

Аааа класнии, защо ми напомни… точно живота ми започна да се оправя :sob::sob: