Проблем със сд записвачката

сд записвачката не ми работи ами аз зи поръчах гта 5 и не мога да я инсталирам… Мога ли да я изтегля от замунда и по някакъв начин да въведа кода за онлайна?

Проблем с gta 5

Трябва да имаш код за Steam с дисковете (може и за social club да е кода не съм сиг.). :wink:

Ако си купил играта за PC реално ти трябва просто кода от диска и може да си я свалиш от Steam. Както @bumtras каза, може да трябва да го направиш и в Rockstar Social Club. Само не си давай кода други хорам, че… :smiley:

@Gothika_47 след това ще мога да изтегля играта от steam нали?

Да, разбира се. До сега не си ли ползвал Steam?

@bumtras не го ползвам по принцип.

Ами след това ако си купя нов компютър ще мога ли от диска и от steam?

Просто е. Актовираш кода, както е показано в линка, който прати Готика, след което играта ще се появи в библиотеката ти (library) и като цъкнеш върху нея има комче инстал. Не ти трябват дисковете.
След това можеш да влезеш в стийм от всеки компютър и да си инсталираш играта. :wink:

@bumtras ако си забравя паролата ще мога ли от дисковете? (Съжалявам за многото въпроси)

Не! Дори да имаш дисковете ти трябва стийм, за да играеш мултито (не съм сиг за сингъла).
Ако си забравиш паролата можеш да си я възтановиш чрез имейла, но мисля че трябва да си помниш тайния въпрос и отговор. По-добре гледай да не я забравяш. :smiley:

ок сега ще се пробвам от там :slight_smile:

Не става :frowning:
От ozone съм я купил. утре ще си купя нова сд записвачка просто

Не прочете ли какво ти написах?

Пробвай да активираш кода в Rockstar Social Club, ако не става в Steam.
Някъде около него трябва да пише за къде е кода.

Rockstar Games Customer Support от тук ли?

Трябва да изтеглиш програната. Да не си се опитал да активираш кода през сайта на Steam?

имам steam, имам и акаунт от steam се пробвах

Добре, пробвай и в Rockstar Social Club, провери и да не си сбъкал някоя буква докато си преписвал. Най-вече виж кода за коя платформа, няма смисъл да налучкваш ня сляпо.

А като се опиташ до го въведеш в стийм каква грешка ти дава?

invalid product code

Къде мога да си намеря steamID-то.
Изписва ми че трябва да въведа това Platform Handle (SteamID, PSNID, Gamertag)
във social club-a