Коя мишка ще ми препоръчате от дадените

Logitech G102 Prodigy - оптична, или Logitech G203 Prodigy - оптична

Това са едни и същи мишки, продавани в различни региони. Едната в Европа, а другата в Азия. Също така има една тема за това как да се използва гугъл няма да е зле да я чекнеш.

Стига с това “ползвайте гугъл” хората питат тук, защото искат мнение.

Да, но преди това няма да е лошо да се провери в ъгъл защото първото нещо, което ми излезе след като написах g102 vs g203 беше една тема в reddit и там беше обяснено. Ако не знаеш английски момчето това вече е друга боза…

Ся представете си че подобна тема в Българските форуми или форумите в другите страни няма… При което пича прави тема и вие му отговаряйте 'ползвайте гугъл"… Като ползва гугъл той намира резултати със същия отговор… Ползвайте гугъл…
Какъв е извода… Тея дето дават акъли да се ползва гугъл айде вие ползвайте гугъл и помогнете на човека или сравнете и дайте нещо от себе си… Все пак заради това е създал тая тема… За да му помогнете вие а не гугъл…
По този начин вие пък помагате на хората които търсят в гугъл да открият и форума и да стигнат до отговора на своя въпрос благодарение на вас…
Щото 100% ще има човек който да потърси същия въпрос в интернет и ще дтигне до тази тема :slight_smile:

@Sab3rAt3na69

Идеята не е аз да си сместа време за писане, ами човека отсреща да се научи да се оправя сам, проблема на българина се корени дълбоко и създателя😁 на темата за гугъл във форума е казал, “българина търси всичко на готово, защото е по-лесно отколкото да седнеш и сам да се захванеш с проблема”. Пък и нищо не пречи да провери за 10 сек дали не пише нещо, защото в днешно време няма как да не пише и да няма ревюта било то на бг или ае за хардуер от такъв тип. Единствения случай, в който може да няма никъде написан и един ред, е когато съответния “предмет” е чисто нов, пуснат пред 1 час и все още никой няма досег до него, но дори тогава има слухове и лийкнати характеристики и всеки може да отговори сам за себе си. Ако пък вече не е толкова навътре в търсенето на такава информация и не знае откъде да си я набави и съответно да я разбере, защото ако не се знаят понятията и съкратените “имена” нищо няма да разбере. То никога не пречи да прочете и след това да чуе 2ро или 3то мнение. Да си самоук в днешно време при наличието на цялата безплатна информация въобще не е трудно!!!

По принцип съм съм съгласен с това, но в конкретния случай…

@Sab3rAt3na69 като не искаш и не можеш да помогнеш, по-добре не пиши нищо… А кой на какво да се учи си има родители за тая цел :slight_smile: . И е добре в този форум когато някой иска помощ тя да му бъде предоставена :slight_smile: , а не да се правите на отворени… А това е редовен номер…

Ама ти май не можеш да четеш, още в първия коментар съм му разяснил темата и той можеше да я затвори че мишките са еднакви, после ти слагам и цитат ама на тебе очите са ти незнайно къде, явно човек вижда само това, което иска да види. Това за родителите е пълна глупост, защото най-много учи животът и малките неща в него🙂 Плюс това не аз, а ти се правиш на отворен… Единствения, който не е казал и дума по същество в тази тема си ти! Така, че аз ако бях на твое място бих замълчал, така и така оспамихме темата достатъчно🙂

Даже няма да имам нищо против Готика, да изтрие всичките излишни коментари, които не са по същество.

Имам по-важна работа от това да гледам какви ромаин си написал :slight_smile: … По - темата не съм написал нищо защото казаното е достатъчно човека който я е написал да си направи извода :slight_smile: . Живота учи и да си помагаме взаимно … в тоя случай да кажеш “ползвай гугъл” не е помощ :wink: .

Ахахахаха, да ти имам и баналните извинения…

Не мисля, че се води полезна дискусия тука. Затварям темата.