Съвет за ЛЮБОВ?

Здравейте знам, че този форум не е направен за такива теми, но мисля, че ни трябва и такава.

Моят въпрос е най-вече към момичетата. Имате ли проблем някое момче да говори с вас за друго момиче, което той харесва? Питам, защото ми се случи наскоро и тя просто ми каза, че съм досаден и аз си мисля, че е заради това. Някакви отговори?

един съвет момичетата не харесват досадни момчета ако спреш даси досаден и не говори с нея за други момичета щото те не харесват това:wink:

Брат, това тук е геймърски форум. Освен готика, всички ние сме самотници. Как очакваш да разбираме от любов?!

Ами според мен няма проблем и ако примерно с момичето което говориш ти е примерно много добра приятелка тя ще ти даде съвет. даже добър съвет за момичето което харесваш :smiley:Но внимавай двете момичета да не са скарани щото иначе ще стане страшно повярвай ми :joy::joy::joy::joy:А да и не бъди досаден !

От един клас са, а сега нещата се обърнаха. :smiley:

Чакай малко… Не всички сме самотни…
У нас който загуби на 1 v 1 на CS ще изпере и изчисти къщата тъй че :joy:

Приятел, достигнал си пълното щастие!

Вкъщи са малко по-други условията, но важи същото правило :smiley:

Roses are red
I have a phone
Nobody texts me
Forever alone :no_mouth:

SO SAD PepeHands

Вчера бяхме компанията и приятелката ми на заведение, имаше една много секси сервитьорка която заглеждах. После като се прибрахме получавах въпроси от сорта дали си падам по какички :D. Сам си прави изводите дали обичат да говорят с момчета за други момичета, особено ако те харесва…

За тези с приятеллите.
ВНИМАВАЙТЕ!!!
IMG_20181229_100838
:rage::rage::rage: