Компютъра ми не се включи нормално

В Четвъртък имаше около 5-6 токови удара в квартала и оттогава не го бях включвал. Докато траеха токовите удари аз бях на кино и всеки път филма спираше и трябваше да чакаме да се пусне наново от киното в Младост, казаха че оттам пускат филма до киното в Западен парк, та явно и там е имало токови удари. Захранването по чиста случайност го бях изключил, и след 3тия удар и щепсела беше изключен. Но когато го включих стоеше около 30сек логото на дъното със съответните F опции. Изчакай и след това се появи черен екран със бяла хоризонтална ни баща черта в горният десен ъгъл и беше като пад за писане. След още 20 сек горе долу се стартира уиндолса със голямо забавяне. Защо по дяволите зареждаше толкова бавно всичко, за един момент си изкарах акъла и реших че съм останал без компютър…

Ако след това компютъра се стартира нормално, няма проблем. Вероятно биоса си е правил някакви проверки и може да си е рестартирал настройките. Ако си правил някакви промени по настройките му провери да не са се рестартирали. :wink:

3 Likes

:thinking: нямамси на идеа как дати помогна но може да има проблем с дъното:grin:

🤔