Давайте идеи за бюжетни геймърски клавиатури

Хора давайте идеи за бюжетни геймърски клавиатури.Ако може да имат RGB подсветка.И да има кирилица не само латиница на клавишите (не е задължително,но доста пъти ми се налага да пиша на кирилица)

Не се притеснявай за липсата на кирилица, хубавите механични клавиатури нямат, а и не ти трябва… свиква се и без нея и то доста бързо.
Най-бюджетната е

Като тя е без numb pad и има подсветка. Да, не е rgb, но поне е някаква и за цената си е доста добра клавиатура. Ако не се лъжа Пресли (aetheltryth)я ползва вече година

А други предложения имаш ли ?

Това е най-евтината. Но аз съм на мнението: Или взимаш клавиатура, която ще е хубава или не взимаш, важи за доста неща. А хубава под 100-120 няма. Така че ако имаш здрава мембранна играй си с нея, докато събереш за хубава или просто ъпгрейдни нещо друго, а съм сигурен че има много по-важни неща от клавиатурара

За кирилицата просто ползвай фонетика, същото е като да пишеш на шльокавица. :wink:

ей така да си има

Лично аз ползвам тази от над година и съм много доволен.

Разглеждах доста и ми хареса това,вие какво мислите https://www.ozone.bg/product/geymarski-komplekt-mishka-s-klaviatura-cooler-master-devastator-3-rgb/

Не бих взел тази мишка за цената си сензора няма да е хубав, а колкото до клавиатурата, има хубави мембранни за 30-40лв и то пак с подсветка, така че и тя не става. Ако си търсиш и мишка разгледай няколко от темите за мишки във форума