Помогнете ми моля

Какви части ми трябват за да си зглобя компютър на който да играя the binding of isaac rebirth

Ще можеш да я играеш на всеки компютър от последните 10 години.
tboi
Ако искаш да си сглобиш нов компютър, кажи ни с колко пари разполагаш и какво друго ще правиш на него, освен да играеш Isaac. :slight_smile:

Ще играя the binding of isaac rebirth и fifa 19. Разполагам с 1000лв

С това трябваше да започнеш.
Предполагам процесор райзен с вградена видео карта ще ти свърши работа, като Ryzen 3 2200G.

В момента не ги следя много и не мога да ти кажа какви части да вземеш, но вероятно някой друг ще измисли нещо. :joy: @TheEagleGamerBG нали :joy:

Добре благодаря ти все пак

Спомних си за тази тема, сиг ще ти свърши работа

Edit: понеже ти остават малко пари може да си вземеш и някое SSD

И аз не бих рискувал

Също искам да ми вървят доста добре

Добре ще ти вървят :slight_smile:

Добре. Питам защото ако лагва тяма да ми е кеф

Ако това ти е достатъчно, конфигурация с Ryzen 3 2200G APU ще ти свърши работа за около 800 лв. Ако не, можеш да добваиш една RX 550 към системата, но според мен е по-добре да караш само на APU-то, докато не събереш около 400 лв за по-сериозна видеокарта.

Освен тези 1000 тряя да дам още 400 така ли??

Конфигурацията в линка, който пратих е 800 и ще ти върши добра работа, а след време може да дадеш още 400лв за видео карта, за да играеш най-новите игри.

Не ми се играят най-новите игри. Самo isaac и fifa19

Може ли да не давам след време още 400лв защото ще играя само тези две игри

Да, може :slight_smile:

От къде да си купя Ryzen-а

Нали ти пратих конфигурацията, всяка част е линк

Видях ги. Добре благодаря много ми помогна. Но само един въпрос в дектстоп правят ли някакви намаления или има ли промокодове???

Мисля, че “промокод: G47” все още работи.

@Gothika_47 така ли е??? :thinking: