Появяват се някакви топчета по дрехите ми след пране и се чудя защо са

значиииии тей копувам си някъкви дрехи и си мисля че е нещо нормално да ми се появяват тия топчета ,но виждам приятели със същите дрехи и нямат такива и се чудя защо са така.ако знаете кажете защо се случва това и предложеня за решения не отказвам

Може ѝ да е от материята на дрехата ,но това не е нещо притеснително.Продават се специални ролки за дрехи ,които са за махането на космите от тях.

Това се получава от износване на дрехата, влакната просто се събират на топчета от триенето докато си облечен. Приятелите ти нямат защото тези топченца не се получават на всички дрехи, някой материяли са по-специални, това е.

Вече разбираме и от перални, пранета, и тъкани :kappa::joy::jaba:
Ако имате някакви проблеми с пералнята, може да се обърнете към колегите @Vlasto и @Sab3rAt3na69

Да ,ние сме от отдел:Платове и Тъкани :joy::joy::joy:

От износване или от праха за пране… Ако са бели е от праха

@Vlasto @Alex47 Експерти сме :rofl: :rofl:

Мисля че този forum е за гейминг не за дрехи и тн.

Нещо си се объркал.
Ако искаш гейминг, отивай в BGMAMMA. Там имат теми за Ateltrit, за Minecraft и какво ли още не.
Тук, ние коментираме пране, дрехи и мемета. :wink:
:joy::kappa:

От пералнята е. Има някой материали, които стават на топчета. В един китайски магазин продаваха някаква машинка която ги маха. :smiley: При мен евтината ми китайска тениска с котката е станала така.

Как така да не е?Щом си има експерти по този въпрос :joy: @Sab3rAt3na69