Проблеми с монитора

проблема междо другото дойде веднага щом почистих компютъра отвътре преди това всичко си бе наред днес ако имам време ще прегледам всичко вътре да не би някой компонент да не е разместен

Провери дали всички вентилатори се въртят, извади видео картата и рам паметит, и ги сложи на ново. Ако си отварял картата, може да си забравил да й включиш вентилатора или не си сложил достатъчно термо паста.

точно това направих засега никакви проблеми да се надяваме че няма да дойдат скоро
благодаря за помоща

Харесва ми как всички се надявате да е от видеокартата ама аз ще се хвана за

може и вече да не работи добре

Аз се хващам за това:

и това:

Близко е до акъла, че най-вероятно е видео карта и по-малко вероятно кабел. Най-нисък е шанса, проблема да е в монитора. :slight_smile:

Проблрма може да е от кабела, видео карата и монитора (както казаха вече @bumtras и @GameZebra). Според мене най-доброто нещо, което можеш да направиш е да занесеш компа на сервиз да го прегледат или да го погледне твой приятел, който разбира от компютри.

Ако, процесора има вградена видео карта, може да пробва на нея, може и да пробва друг кабел, ако не е и от двете, значи е монитора.
А и последно, преди 2 дена е написал, че няма проблеми, което ме навежда на мисълта, че съм бил прав за видео картата :yum: