Компютър или телефон

Искам да питам скоро ми е рождения ден и се чудя какво да си взема компютър или елефон за гейминг и двете са бюджетни благодаря предварително

Какъв ти е бюджета, защото компютъра винаги ще ти излезе по-скъпо, освен че трябва да дадеш пари за частите, след това ще започнеш да си купуваш и периферия. А тя не е евтина… поне качествената такава. И пък и за да боравиш както трябва с компютъра ти трябва не малко английски. Така, че кажи колко парички ще можеш дадеш. И ще ти помогнем!

Какъв ти е бюджета?Лично Аз предпочитам компютър.По-добре е за gaming има повече хубави игри ,но ще ти излезе по скъпо и както каза @Sab3rAt3na69 ще трябва да и периферия ,но според мен повече си струва отколкото да си вземеш най-новия телефон дет е 1700лв

1. вече има подобна темеа
    Кое бихте предпочели: компютър или телефон?
  2. отговорът ми остава същия! Ако повече ти трябва телефон, си вземи телефон, а ако повече ти трябва компютър, си вземи компютър.

Примерно, ако имаш някакъв ок телефон, а компютърът ти е на 10г., бих си взел компютър. И обратното, ако компютърът ти е ок за игрите, който харесваш, а телефонът ти е нокиа с копчета, бих си взел телефон.

Друго, според мен, думите “телефон” и “гейминг” не вървят добре заедно, но това е въпрос за друга тема :smiley:

Съгласен съм с това, но да не забравяме, че мобилния gaming е най-големия в света :smiley:

Това с мобилния “гейминг” може би никога няма да го разбера. Лично аз винаги ще си предпочитам компютъра, ако ще е за игри. Ех едно време на телефоните работата им беше просто да се чуеш с някого…

image

Иначе ако пътуваш много и играеш определени игри можеш без проблем да си разцъкваш на телефон. Ако си фен на PS1 или дори PSP Игри има много добри емулатори. За ретро игрите като GBA и SNES т.н. няма да говоря. Взимаш си един безжичен контролер и си готов. :smiley: