Предложете Игра с Хубава история

Отчаях се от игрите на компа ми и ми тря няква хубава да разцъкам :slight_smile: Аа и да тръгва на i5-2400 и 1060 :slight_smile: Не ми пука за графиката им

Това са игрите който имам в момента (Всичко става само не Хорор, Ама много обичам мистерий)

2 Likes

Ще добре да кажеш някакъв жанр или нещо. Иначе може да изреждаме игри цял ден.
Като гледам колекцията ти предполагам харесваш шутъри. Прав ли съм? Ако е така едва ли ще мога да помогна :smile:

4 Likes

1. Metal Gear поредицата - Ще ти трябва емулатор (освен за 5), някои няма да можеш да играеш (Metal Gear Solid 4) и конторлите не са от най-добрите, но историята е невероятна.

2. The Witcher 3 - Най-добрата игра, която съм играл.

3. Half-Life 2 - Виждам, че вече имаш 1, ако не си играл 2 и епизодите, изиграй ги.

4. GTA 5 - Въпреки, че не се пристрастих към нея, според мен е доста добра игра, която си заслужава да се изиграе.

5. Metro 2033 & Metro: Last Light Redux - Интересна история с добър gameplay и невероятни графики (за времето си).

6. Deus Ex: Mankind Divided - Ако ти харесва конспираця, тази и останалата част от поредицата ще ти харесат.

7. Far Cry 3 - Въпреки, че историята не е кой-знае какво, самата игра е доста забавна. Същото мога да кажа и за Far Cry 4.

8. Crysis поредицата - Не съм играл 1, но 2 и особено 3 ми харесаха много.

3 Likes

Много хубава игра, е но аз съм тотално против Метрото, тя си е чист хорър. Пробвах се няколко дни да играя last light ама тя ми изкарваше ангелите и на светло, пък да не говорим за ПО тъмно.
Но щом човека играе redux-a значи трябва да пробва предишните.

Колкото до моите виждания за хубави игри: Apex Legends, Battlefront II, NFS Payback, Forza Horizon 4 и 3, BF1 и 5. Откъм история погледни Rise и Shadow of the Tomb Raider.
Може да пробваш Warframe, а пък щом играеш pubg значи трябва да пробваш Ring of Elysium.
Има още мнооого, но както спомена bumtras, не си уточнил какво търсиш и явно ще трябва да ти изброяваме игри докато си харесаш някоя xD

3 Likes

GTA 5 е добра

1 Like

Най-много обичам Мистерий

0 Likes

ИГрал съм The Witcher 3
GTA 5
Crysis 3
Ще пробвам другите но първата ще е FC 3ащото е по моя вкус малко

2 Likes

Против съм BF 5 много бозава игра играх я и ми лагва :slight_smile: Играех Ring of elesium преди да взема pubg и става :slight_smile:

2 Likes

Ако се кефите на платформъри препоръчвам! :smiley:

1 Like

Murdered soul suuspect е хубава :slight_smile:

2 Likes

Играл съм я и я превъртях :slight_smile:

1 Like

Харесвам стила ти, но аз бих добавил и The Crew 2. Ако искаш яка рейсинг игра need for speed most wanted 2005 е твоето нещо. Гледам, че си фен на Metro така, че може и някоя от Resident evil поредицата да ти хареса предвид, че имаш ремейка на втората. Ако не си пробвал новата Tomb Rider пробвай я (хората казват, че е яка, а и от това, което виждам май е вярно)

2 Likes

Forza Horizon 4
Call of duty WWII
Farcry 5

2 Likes

WWII я превъртях а FarCry 5 не ми харесва :slight_smile: Мерси за предложенията ще Пробвам Forza

3 Likes

Батълфилд очевидно
Даже прелива от към историята
:grinning::grinning::grinning::grinning:

2 Likes

Uncharted цялата поредица за да схванеш историята иначе ако не ти се играе толкова много лично на мен повече ми харесва Uncharted 4 A theif’s end.

2 Likes

Uncharted я няма за PC. :cry:

3 Likes

Minecraft story mode :thinking:
То общо взето по-големия процент на игрите представени от telltale games

3 Likes

Може да пробваш поредицата на The Walking Dead, играй я от сезон едно

0 Likes