Търся компютър до 1000 лв

Трябва ми з обработване на клипове и снимане на видеа може и стриймване ако някой продава или предлага не ми пука дали е втора употреба

0 Likes

Не вярвам да намериш точния компютър в сглобено състояние, трябва да купиш частите поотделно. Мисля че ако намериш ryzen 5 1500 втора ръка, плюс 2х4гб над 2666mhz, някакво дъно 2ра ръка със am4 сокет, 600w захранване, 1тб хард и една прилична видео карта от сорта на 1050ti и нагоре, ще ти свършу добра работа. Също ако предпочиташ интел процесори; а именно от второ поколение (2000) и нагоре, всичко ще ти свърши работа.
И да подчертая само… нов няма да намериш за тия пари.

0 Likes

Игнорирай горния съвет и погледни това pc:

Edin: Просто главата не ми го побира…
Човека продава компютър на стойност 1300лв та и отгоре за 888!!! Защо нямаше такива оферти когато си сглобявах компютъра :cry:
Моя съвет е да побързаш защото ще го купят. И да да го тестваш първо, защото цялата работа изглежда малко гнила.

0 Likes

Именно защото изглежда гнила не се купува 2ра ръка!!!
И нов да пише, че е, не се купува!!!
От магазин отиваш след година и 11,5 месеца и им казваш, че компютъра е шибан и искаш нов на същата цена или кеш.
Никога не подценявайте гаранцията!!!
За 2 години всичко може да се случи.
Частите ще остареят, а и ще има един даун пърформанс от прегряването.

0 Likes

Не съм съгласен!

То ако така ставаше, всеки щеше да си заменя компютъра с нов… Все пак живеем в България, не забравяй.

За какво прегряване говориш? Дори този малък охладител, може да се справи с процесора, щом не е овърклокнат. Нито с картата може да е копано, нито е сложил снимки от интернет човека. Кутиите са чисто нови, самата кутия на компютъра изглежда чисто нова. Нищо не пречи да го занесе в някой сервиз за да му пуснат 2,3 стрес теста и ако издържи значи всичко е ок.

1 Like

Като си в гаранция по закон са длъжни.
Даже можеш да ги съдиш!
Отиваш там и вдигаш един хубав 2часов скандал докато се предадат.
Бе вие никво самочувствие нямате!
Ходете и си търсете правата!!!

0 Likes

lol каква гаранция за здрав компютър, АЛО :lul:

1 Like

Не бе, ти не разбра. Вкарваш един шут на дъното точно 2 дни преди да изтече гаранцията и после си търсиш правата :grin:
И после вдигаш скандал, а ако не ти сменят компютъра с нов, на същатата цена, то тогава ги съдиш… Ей тва е българина, мисли си чв всеки му е длъжен.

3 Likes

За 1000 лева на един приятел сглоби gtx 1070 i5 4570 и 8 ram. Само трябва да намериш по евтини обяви. Аз всех 1070 за 360. Просто потърси и ще имаш добър комп. А ако искаш нов r3 1300 и rx 570

1 Like

i5 4570 и r3 1300 са г/д на едно ниво, така че…:thinking:

1 Like

ама не е 1070 :smiley:

2 Likes