Заслужава ли си парите този комп 2000 лева

Марка GPLAY
МОДЕЛ MYTHIC
RAM 8 GB
ТИП RAM DDR4
HDD 1000 GB
ТИП ХАРД ДИСК HDD + 240GB SSD
ПРОЦЕСОР INTEL CORE i5-8400 2.8GHz 9MB
ДЪННА ПЛАТКА ASUS EX-B360M-V5 socket 1151
ВИДЕО КАРТА NVIDIA GEFORCE GTX 1060SC 6GB
ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО НЯМА
4 Likes

Не.

10 символа.

2 Likes

Значи не е добър

Да, но им пиши да ти инсталират един windows

За какво ще го използваш? Но като цяло, мисля че за парите може да се вземе повече.

2 Likes

Ще го ползвам за игри, няма да го ползвам за видео обработка

Коя програма използваш?

Писах че няма да го използвам за видео обработка даже о не знам как става xD

Компютъра е добре… Това беше най-търсената конфигурация в сервиза ни за 2018г. Но сега можеш да го намериш на цена от 1700лв даже и по-малко.

2 Likes

Може ли линк

Говоря ти че в сервиз се сглобява за по-евтина цена… Отивай в някой сервиз… Кажи до колко пари да ти е… Какви части предпочиташ ти… И те ще ти кажат експертно мнение и препоръки… Ние така правим… Иначе ще ти направя конфигурация днеска по-късно.

ако посочиш тази конфигурация в сервиз даже могат да ти ги намерят частите на по-ниска цена.
в конфигурацията не съм посочил кутия понеже аз лично имам такава за 350лв и не съм от любителите на най-бюджетните кутии и ми отнема доста време да избера такава…
но препоръчвам тази за момента:
https://www.ioncomputers.bg/product/21728/kutia-za-kompyutar-fractal-design-oem-focus-oem-ca-focus-i-bk-w.html

Ако е САМО за игране на игри и ровене в интернет, аз бих избрал това. Но вчера AMD обявиха новите си процесори и казаха, че ще са на пазара на 7 Юли (сигурно малко по-късно в България). Аз бих изчакал да видя какво ще стане.

P.S Малко обърках системата, fixed :g47kek:

1 Like

Чи как!? In Win и най-евтините им са качествени

Едва ли новите процесори на amd ще са по 500 лева xd

Ryzen-3000-Product-Lineup-1-640x266

1 Like

Ми да
1$ = 1,75
Тъй че 3600 600 лева не му мърдат
Много добър математик :grin:

Аха, добре. Щом казваш. :g47kek:

Това беше шега, леко неуместна ако питате мен, понеже @Gosho не е бил запознат с новите rayzen процесори, а камоли цените им. :neutral_face: