Компютър до 600 лева

Здравейте моля предложете ми компютър до 600 лева на който да мого да обработвам и да правя видеа на майнкрафт и други подобни

1 Like

За тези пари… Не знам какво и как ще стриймваш

Единственото нещо, което ще можеш да снимаш/стриймваш с компютър до 600 лева ще са някакви indie игрички, които няма да ти натоварват толкова много компютъра.Като например Stardew Valley. :smile:

За 600 лева, не бих взел комютър замо за игране, камо ли за stream-ване или редактиране.

Въпреки, че AMD не са казали нищо за нови APU-та, аз мисля, че е въпрос на време преди да ги обявят. Аз бих събрал още пари.

Ако нямаш избор и трябва да купиш сега, аз бих взел това за 706 лв:

Пак казвам, взимай това като краен вариянт. Незнам как ще се справя със stream-а, но няма да е много добре.

Само за игране и редактиране, трябва да е ок. Ще отнема бая време да се render-ват клиповете, но с този бюджет, няма как.

2 Likes

Видяхме предложението на @TheEagleGamerBG Това което аз ще предложа е втора ръка workstation и една 1050ti или 1060 3гб от олх.

Всеки един процесор от 4то поколение нагоре с 4 логически ядра ще ти свърши горе долу работа.
Само да има как да набуташ видеото и всичко е точно. Катп в случея можеш да се обадиш и да им кажеш че искаш компютъра без видео и готово.
След това си взимаш едно сата ссд за 40(120гб) или 60 лв(240гб). И си готов.

749лв със 1060 6GB

1 Like