Плс помощ че тез рейзани са побъркани

абе някой има ли няква идеа от ко може да се получава micro shutter апак всичко си е ок с системата и драйварите unpark нал съм ядрата локнал съм да се използват всичките ядра от msconfig и настойките са на най-ниското и съм сложил на производителност плана на линдолса няква идео от кво може да се получава тва нещо кат лагване и фпс са си е нормален 130 140 и процесора,картата,рамта не вдигат повече от 55 използваемост че да се получава от тва

система
ryzen 3 2200g
2gb съм сложил
2x4 и едната плочка има x.m.p 1
дъно asrock a320m dgs

Може би имаш предвид “Stutter”?

Няма смисъл от това. Windows си ги използва всичките по default.

Видео картата по принцип трябва да е на 100% докато играеш.
Да не би да имаш V-sync включен? :thinking:

Това в коя игра е?

не брато точно такова е дето съм го написал нз от кво се получава ама мисля че е от монитора щото като пусна всички v sync и анти алаисинг и сякви такис се подобрява малко ама малко нз от кво се пулочава немоа го обесна явно нещо от монитора щот има адаптер свързан към него от vga към dvi d тряше да го смена ама ме мързеше да копувам цял дви д кабел щото тос ми беше останал от стария дето беше и за тва

брато то в сички игри е така каппа нз от кво е нито рамта мърда от 50 60 процента нито видеото и процесор само когато цъкам апекс дига до 90 и нещо някой път 100 ама рядко ако някой знае от кво е мс предварително

Знам, че звучи крайно, но пробвал ли си да преинсталираш Windows?

1 Like

🤔