Комп до 2200 лева

Търся си комп до 2200 лева с новите ryzen ако стигнат парите ако не както го направите

1 Like

Еми, новите Ryzen-и още ги няма в България, така че чакаме.

2 Likes

Да де но какви части горе долу без процесора смисъл видео карта и такива неща

1 Like

Еми ако ще е за 2200 лв, аз бих сложил от новите RTX Super карти, които също ги няма в България. Ще пиша като излезнат.

3 Likes

Ако не се лъжа новите процесори вече ги има за българия :slight_smile: https://erabg.com/produktov-katalog/8776-amd-ryzen-5-3600-am4-box.html
Не знам дали са всички но някой ги има, както в този така и в други сайтове

1 Like

Аз принципно гледам в desktop или ardes, затова не съм ги видял.

Ок, разгледах ги. Няма още от новите X570 дъна, така че ще избера някое X470 докато ги доставят.

Въпреки всично, има още доста въпросителни за новите процесори. Главно с това как се влияе от рамта и Т.N

2 Likes

Не е така, има ги само на хартия, просто някои от вендорите решават да ги слагат като налични, но не са. Процесорите ги няма все още в БГ, супер видео картите пристигат ДНЕС. За X570 дъната обаче нямам още инфо, днес би трябвало да получа. + това тая цена дето ераБГ са я обявили няма нищо общо с реалната, на която ще се продават процесорите. Ето ти малко по - реална CPU AMD RYZEN 5 3600 6-Core 3.6 GHz (4.2 GHz Turbo) 35MB/65W/AM4/BOX?

EDIT: Част от новите процесори пристигнаха всъщност, сега ми казаха колегите. Наличните към момента са AMD Ryzen 3 3200G, AMD Ryzen 5 3400G, AMD Ryzen 5 3600. 3600X, Ryzen 7 процесорите и Ryzen 9 3900X се очакват от 15и юли, а 3950X септември месец. За дъна още няма дата.

3 Likes

Do 23 юли ще са излезли ли?

Може би. :smile: Честно казано незнам, но би трябвало.

Този компютър иначе е добър който прати

Чакай как така 2100 само процесора и видео картата са толкова :rofl::rofl: и повече

оопс, еми, wait
Сега забелязах, че и охладителя няма да стане.

Ще направя някои “промени”. Също, ще използвам цените от вали.

Ок, след “малък” :rofl: reality check, ето конфигурация, която не е 800 лв над бюджета.

CPU AMD RYZEN 5 3600 6-Core 3.6 GHz (4.2 GHz Turbo) 35MB/65W/AM4/BOX

Това ли е най добрия комп до тези пари не казвам 100 про да е с новите ryzen просто искам за тези пари да взема най доброто xd

Еми, според мен, да. Това, което бих променил е вместо RTX 2060, RTX 2060 Super или от новите Navi карти, когато се появят по магазините.

Евентуално, може да се вземе и от новите X570 дъна, когато излезнат.

1 Like

Shte pisha pak na 21

1 Like

@Gosho Братле , с този бюджет със сигурност ще успееш да си сглобиш комп ,а и щом искаш да е с новите райзани,според мен трябва да изчакаш не съм сигурен дали се предлагат в България всеоще.Но дори и да ги има ще са на бомбастични цени!

1 Like

Аз си мисля, че Ryzen 5 3600 има добра цена

2 Likes

Така… вече ги има защото притежавам Ryzen 5 3600 и Asrock Steel Legend B450. Има проблеми още с дъното, тъй като май още не са съвместими с процесора в сегашния BIOS.

1 Like

И в момента компютърът ми е неизползваем и чакам нова версия