Филми направени по игри

Аз лично не бях очарован от филма, който направиха Ubisoft, базиран на популярната им поредица Assassin’s creed. Вие с какво впечетление останахте?

1 Like

Въобще не съм гледал и нямам намерие на гледам такъв тип филми. В почти всички случаи филмите не струват :slight_smile:

3 Likes

аз бях гледал филм на мад макс

Имаше ли нещо общо с играта? Хареса ли ти? Сподели мнение. :slight_smile:

1 Like

не нямаше нищо общо с играта честно казано беше за някво аз мислех че ще е направен по играта пак то не изгледах го и неми хареса. Изгубих 2 часа от животаси нети препоръчвам да го гледаш

1 Like

Мерси за feedback - а

няма проблем ако намеря филм по игра ще ти кажа обещавам

1 Like

Знаете ли за филма който ще пускат за лигата?

Или по точно League of Legends

Сигорен ли си, че ще има филм направен за League of Legends?

Относно Мad Max: Първият филм с участието на Мел Гибсън е от 1979 , последван от още две части през осемдесетте. Римейкът от 2015 има премиера на 15 май а играта на 1 септември. Така че по-скоро играта е правена по филма.

1 Like

По принцип не гледам филми, които са направени по игри, защото никога не са добри колкото играта и почти нямат много общо с нея, но Warcraft: Началото беше много добър към специални ефекти и битки и на мен лично ми хареса. Може би причината да ми хареса е че не съм играл WOW XD.

2 Likes

Почти съм сигорен :DDD

аз сега очавквам netflix да пуснат сериала и филма за the witcher казват че ще са готови към 2018г

1 Like

И аз го чакам. Дано да не е shit понеже вече има Witcher филм и доколкото знам не става за нищо.

1 Like

и аз се опитах да го гледам но просто не можах ако се бяха постарали поне малко повече да не е такава боза щяха да имат голям успех.

🤔