Помощ за избор на конфигурация до 2000 лв

Трябва ми конфигурация която да може да поддържа игри като цс, мк, лига и други. Разбрах, че от 10 сезон на форт ще ни трябва видео карта Direct 11 X, ако може някой да ми каже горе-долу колко пари е ще съм му благодарен. Лека вечер :slight_smile:

Абсолютна всяка карта, която можеш да си купиш в момента поддържа DX11. Ще трябва да търсиш нещо много старо, че да имаш проблем с това.

2 Likes

Благодаря!

1 Like

Еми, до 2000 лв бих взел това. Още от сега ще кажа, че ако само ще играеш Minecraft, лига, Fortnite и други леки игри, тази система е бая по-силна от колкото е нужно. Без проблем, можем да спестим 500 лв, ако няма да играеш по-тежки игри.

https://www.vali.bg/bg/product/16170/Процесор-AMD-RYZEN-5-3600-6-Core-3.6-GHz-(4.2-GHz-Turbo)-35MB-65W-AM4-BOX

Важно е да спомена, че на това дъно ще му трябва BIOS update преди да може да работи с този процесор. Преди да го поръчаш, питай дали е на най-новият BIOS и по-специфично дали ще работи с Ryzen процесори от 3000 серията.

Излиза около 2003 лв.

Или ти, или някои друг да прегледа частите за грешки. Няма да ми е за първи път. :smile:

1 Like

Казвайте на хората да ползват промокод G47 в полето за 3-6% намаление! :smiley:

2 Likes

Аз си знам :)))

Няма кой да провери, а аз съм най-големия мързел :)))

1 Like

Защо някой от нещата не работят

🤔