Представете се пред форума!

Не видях такава тема извинявам се ако има вече такава. Нека всички се представим с по 1-2 изречения все пак сме общност, а няма по добро от това да опознава хората от общността :)).
Казвам се Владислав от София на 28 години. Работя в производството по специално електроника (с една дума бобинар :g47kek: ). Като цяло рядко нещо задържа вниманието ми дълго време защото интересите ми са прекалено много :Д

4 Likes

Като цяло това е страхотна идея, защото винаги ми е било интересно да знам малко повече за човека от другата страна на компютъра/телефона.
Нека наречем нашето community срамежливо
Затова ще си позволя да помогна малко, с няколко въпроса. Мисля че @Vlasto беше правил анкети в една тема… съжалявам, ако се повтарят…

2 Likes

от коя област сте?

• Благоевград
  • Добрич
  • Плевен
  • София
  • Бургас
  • Кърджали
  • Пловдив
  • София (столица)
  • Варна
  • Кюстендил
  • Разград
  • Стара Загора
  • Велико Търново
  • Ловеч

0 voters

Втора част от анкетата, защото може само 20 опции :point_down:

• Русе
  • Търговище
  • Видин
  • Монтана
  • Силистра
  • Хасково
  • Враца
  • Пазарджик
  • Сливен
  • Шумен
  • Габрово
  • Перник
  • Смолян
  • Ямбол

0 voters

на колко години сте?

• над 10г - 14г
  • 15г - 18г
  • 19г - 22г
  • Над 23г - 30г
  • 31 г - 40г
  • Над 41г

0 voters

1 Like

Идеята ми е да е нещо повече от просто попълване на анкета всичко да става със свой думи да не е обща статистика :grin:

5 Likes

И аз съм против анкетите. Всеки ще си каже отделно. :smiley:

6 Likes

Естествено, че и поотделно…
То анкетата е 2 въпроса :g47kek:
Sooooo хайде, племе
Introduce yourself :kappa10k:
Нека се престраша и кажа нещо за мен :roll_eyes:
Казвам се Алекс от Пловдив на 15 години. Уча в пг по електротехника и електроника със специалност компютърна техника и технологии. Макар че не мисля да работя в тази сфера, най-много да не стане нищо и да работя като дюнерджия :kappa: Занимавам се с фотография kind of хоби :roll_eyes:. И през останалото свободно време чета книги :pogchamp:
Това е общо взето за мен. Казах ви повече, от колкото знае Марк Зукърбърг за мен :kappa10k:

4 Likes

Чудех се…ама ей ма на…
Казвам се Филип на 18 години от Гр. Шумен. Основният ми доход идва, като оператор в сървърен център … По професия съм ресторантьор… и уча в професионална гимназия по облекло и хранене. Отделно от заниманията ми тип -“свободно време което нямам” , се занимавам с рисуване и дизайн към компанията Dreamworks Animations . През свободното си време…ако имам такова играя и излъчвам на живо cs , anthem , destiny 2 , pubg и beat saber ( vr ) …и ходя по-различни евенти . :smiley:
Измислих автобиографията си за Tinder…YES! :rofl:

7 Likes

Бях правил анкета “От кой край на България сте” но тук е по-конкретно :smiley:

4 Likes

Много време се чудех но ето ме тук. Пред вас и само за вас. Радвам се, че съм част от племето но сега малко за мен казвам се Тедо на 14 от Варна през свободното си време гледам Анимета и рисувам също играя (най-вече League of Legends).

5 Likes

Здравейте аз Любо на 14 години от София. Обичам автомобилните спортове. Обичам музиката - слушам основно рок и метъл, свиря на пиано и китара. Английският ми е слаб, но компенсирам малко от малко с математика. През свободното си време играя Gran Turismo Sports, свиря и излизам на разходка.

4 Likes

🤔