Проблем с драйвърите на АМД

Не мога да стартирам AMD Radeon Settings, защото ми излиза това. И всъщност не мога да разбера какво конкретно иска да направя. Процесорът е р5 2400g. Преди време правеха проблеми драйвърите и на видеото и компютърът се рестартираше нон стоп, изтрих ги и 3 месеца карах без тях. Този проблем не се оправи и картата е в сервиз момента, може да се наложи и да пътува да MSI, поне така казаха от сервиза. Някой да се е сблъсквал с този проблем.
П.С. Пробвал съм да трия всичко с DDU и да ги тегля пак, но нищо не става.

radeon settings are currently not avaiable please try after connecting a display to amd graphics and extending the display

Сигурен ли си, че инсталираш драйвърите за вградената видео карта, а не за тази в сервиза?

Мите, не падам от Марс :grinning::roll_eyes:

Трябваше да попитам, не се сещам друго :sweat_smile:
Много странен проблем, може да трябва преинсталация :confused:

1 Like

Ами аз така или иначе планирам една преинсталация заради падането на скоростта на ссд-то ми. Може и да мигрирам os на харда и да го разкача, а след това да изтегля нов win 10 и да видя дали има разлика с драйвъртите и ссд-то. Пък ако няма, връщам ссд-то в магазина.

Ако си го напълнил много, може за това да е станал по-бавен. SSD-тата стават по-бавни, когато се напълнят :frowning:

И това не е, има поне 50гб свободно място.

Виж в нета дали няма драйвъри специално за този процесор. Преди време правих ревю на един лаптоп и се измъчих с тия драйвъри…

Конкретно тези за моя процесор съм изтеглил.

🤔