Части за компютър или компютър

Искам да си направя гейминг компютър на който ще играя:isaac, fifa, gta 5,cs:go,fortnite но може би не и други леки игрички. Имам 2000лв като изключим парите за игрите

1. От заглавието на темата трябва да се разбира, за какво става въпрос. Прочети правилата!
  2. Вече има подобна тема, която все още е актуална. Ползвай търсачката!
    (процесора вече можеш да го вземеш и от desktop.bg)
    цъкни тук

Да ама някой от нещата не ми тръгват като цъкна линка и не съм сигурен дали gta 5 и fifa ще тръгне

Проверих. Видео картата, кутията и хард диска не излизат. За видео картата си избери друга 1660ti, харесай си и някоя кутия ATX и диск поне 1TB.
Бих дал линкове, но в момента съм от телефон. Ако се съмняваш дали някоя част ще стане, може да питаш тук.
Разбира се, че GTA V ще върви

Благодаря много но вчера се разрових в desktop.bg и видях компютър за 1750лв
G:RIGS>Powered by Cougar>Hero може ли да го видиш

Конфигурацията, която ти предлагаме е по-добра от тази. Малко е по-скъпа, но си струва според мен.

Ако те притеснява сглобяването, в desktop могат да ти я сглобят, но ще трябва да платиш малко отгоре.

Ако все пак искаш да си вземеш G rigs конфигурацията, тя също ще ти свърши работа, но ти препоръчвам да я вземеш със RX580 8GB, което е +30лв.

Не ще взема тази. Сега ще ги питам колко ке ми струва сглобяването

Не забравяй да ги питаш и за ъпдейт на биоса!
Може да е необходим за да работи дъното с този процесор. :wink:

Трябва да ги питам дали трябва ъпдейт на биоса

Ако те сглобят конфигурацията, ще я тестват и ако необходимо ще го ъпдейтнат. Все пак няма да ти дадат не работещ компютър. Но все пак може да им напомниш да го ъпдейтнат.

1 Like

Много ти благодаря да помоща

Няма проблем :slight_smile:
Може да напишеш “промокод: G47” в полето за допълнителна информация, за няколко % отстъпка :wink:

Да знам. На всяка част

1 Like

🤔