Компютъра ми се изключва само когато стриймвам!

Здравейте от няколко дни се пробвам да стриймван но компютъра ми се изключва след около 10 минту след като почна да стриймвам понеже сложих втора видео карта да стриймвам от нея реших че тя има някакъв проблем и я махнах но след което почнах да стриймвам само с 1 която съм сигурен че е наред но уви и при нея крашва гледах в интернет казаха че може да е драйвър или пък от захранването че може да не може да ги бута за това пуснах няколко стрес теста на компютъра и за 30 мин не стана нищо частите са в рамките на допустимите градуси ето и линк от краш репорта в OBS тей като не ми дава да го кача в сайта DOX.bg - Файл организатор - Линк за сваляне

А какво ти е захранването и видео картите?
Мен също ме съмнява захранването, стрес тестовете товарят по-различно от игрите.
Какъв тест си ползвал?

ползвах Furmark, Prime95 и всичко от Aida64 картите са ми HD 7950 от която стриймвам а играя на R9 280X и двете карти са на една и съща архитектура захранването ми е 850W но е много старо възможно е да е деградирало но пък при стрес тестовете всичко е нормално докато играя също само докато стриймвам има проблем

1. Едната видео карта не ти трябва може да стриймваш и играеш от една карта, без да ти пада FPS-а, даже е по-добре така.
  2. Ако не си, пробвай да изтриеш драйвърите с DDU и инсталирай драйвъра само за картата, която ти трябва
  3. Ако продължава да прави така, пробвай да стриймваш с CPU

Ако захранването ти е много старо, може да е от него.

уиндоуса е чисто нов и двете карти работят на 1 и същ драйвър обаче забелязах че днес без да стриймва ми се изгаси компа което ме навежда на мисълта че не е от ОБС преди време почна да прави така оказа се че е от захранването изчистихо го от прах и всичко тръгна и сега почна пак да прави проблеми преди време бях пуснал мемтест и нямаше проблеми но сега ще пусна пак и ще пиша ако има нещо

🤔