Въпрос за избор на стол

Какво мислите за този стол COUGAR Armor ONE, в черно | Desktop.bg - Сглоби твоята машина .
И какви други варианти би били добри. Някъде бях гледал ревю и казаха, че стола не е подходящ за високи хора. ( 1.90 съм ). Та бюджета ми е горе долу 350лв. ( Ако има някакъв доста по-добър вариант може да се надхвърли ).

1 Like

Стола е удобен, понеже съм ходил на гейминг зала със същите столове и ми се стори добър (аз съм към 180/182см)
Единствено кожата като материя ми е малко неприятна в началото, но се свиква с времето. Цялата ми периферия е на Cougar и също си мисля за този стол. От към цена не разбирам толкова от столове, но от Cougar не разочароват. Може за тази цена да има по-ефтино и качествено в същото време, но дори да е леко надута заради марката, столът е качествен

Не си взимай гейминг стол :slight_smile: не са толкова удобни колкото ергономичните столове

Лично аз съм на мнение, че е по-добре да видиш някой удобен аргономичен офис стол от този тип. :slight_smile:

Не препоръчвам точно този модел, но за момента всичките ми приятели програмисти ги харесват много а седят по цял ден в тях. Геймърския е добре за няколко часа игра, но не и да седиш по цял ден в него. :smiley:
2 Likes

🤔