Крашове в игрите

Пичове, когато стартирам игра и цъкам 5-10 минути независимо каква, всичко крашва.Видео картата е Rx 590 Fatboy 8 gb и следя на Task Managera,че GPU-то че седи на 100% и на 75-80 градуса докато цъкам. После всичко забива премигва ми 3-4 пъти екрана ми изписва, че е крашнали заради драйвър на видео карта. Имате ли някакво решение?

Пробва ли да инсталираш на ново драйвера на видеокартата? Ако не си, използвай DDU, за да го изтриеш и инсталирай най-новия от сайта на AMD. Ако проблемът се е повил след ъпдейт на драйвъра, пробвай да инсталираш по-стар.

Пробвах, но не става.

Ако не от драйверите, може да е от windows, може да пробваш да го преинсталираш. Но проблема може да е хардуерен. 80 градуса са доста но не мисля, че трябва да крашва така. Виж също температурата на процесора и няма да е зле да го почистиш, да видим дали ще паднат градусите.
Проблем, може да прави и захранването, ако нищо друго не помогне, трябва да пробваш друго захранване.
Може и самата видео карта да е повредена, но това струва ми се е най-малко вероятно.

Също, ако дадеш повече информация за грешката, която ти дава, може да е от полза.

🤔