Тема относно Музика

Sup brah! Я кажете какъв стил музика слушате, кои са ви любимите изпълнители или групи, кои са ви любимите песни, кой ви е любимия жанр музика и защо.

На мен любимия ми жанр музика е k-pop и сега ако се кажете “deiba toq e lud” и никога не сте слушали k-pop може да дадете шанс на жанра.
Любимата ми група е BTS, а за любима песен найстина не знам може би всяка на BTS, но най много ми харесват Fire,Blood Sweat and Tears,Not Today.
Също така много харесвам и Blackpink. Освен kpop слушам какво ли не , като цяло всичко освен чалга. :stuck_out_tongue: Ако искате да чуете качествен kpop може да натиснете тук.

Ама много обичам някой като ми каже, че слуша всичко освен чалга.
Oh really, значи ми казваш, че слушаш всичките жанрове изредени тук(wikipedia) и всяка тяхна разновидност освен чалга?

Възможно. Аз слушам всичко което ми е приятно за ушите. Бих слушал и kpop (въпреки, че нищо не разбирам), но не бих слушал чалга, защото никога не съм чувал чалга песен, която дори малко да ми хареса.
Ако трябва да избирам между чалга и монголско гърлено пеене ще ти кажа, че тоя пич го бива:

Това всъщност не е толкова зле :smiley:

Полка, Опера, Църковна музика… Такива неща нищо странно.

Майтап, бе уили.

Като цяло Рок (класически и модерен) , Метал, Рап (като казвам рап, говоря главно за български и то не криско, 100 кила и други комерсиални “изпълнители” а по скоро нещо от сорта на logo5, Starteras, wosh mc, top stoppers) и някой песни от други жанрове. Много зависи от това в какво настроение съм.

А и да не забравяме за недоуценените изпулнители като “Лошото момче” от Харабия рекърдс и неговата хитова песен.

Кефи ме да слушам всичките под жанрове метъл (особенно Thrash Metal, Death Metal,Heavy Metal и Nu Metal) и rap и можеби поп музиката от 90-те и 80-те
-Любими Метъл изпълнители (групи)- доста са, но групите които слушам всеки ден са: Metallica, Slipknot, Slayer, Megadeth, Iron Maiden, Scorpions, Cannibal Corpse, Korn, Dying Fetus и Debauchery
-Любими Metal песни: твърде много са

-Любими rap изпълнители: DMX, 50 Cent, Eminem, Nelly, Ludacris, The Notorious B.I.G
-Любими rap песни: Up in here на DMX, Wanksta, In Da Club, Candy Shop на 50 cent, #1 и Hot in Here на Nelly, Big poppa и Juicy на The Notorious B.I.G, на Еminem са ми любими Rap god (естествено :D) Lose yourself и Ass like that

Братле никъде не съм писъл че съм слушал всеки един стил или нещо такова но ако се налага да слушам сигурен съм че ще ми хареса повече от чалгата. :cat:

Една песен , която ме кефи

Аз нямам нищо против K-pop но моят стил музика е рок ,метал , моше и балади::slight_smile:
За любими банди , аз имам много Metalica ,Korn ,Slipknot , Linkin park ;(, Red Hot Chili Peppers, Nirvana ,Pink Floyd, Black Sabbath,Led Zeppelin,The Rolling Stones,Guns N’ Roses, AC/DC и още много

Аз съм към по-тежките музика. Слушам рок, хардрок, метъл, хевиметъл и понякога траш метъл. Любима група Iron Maden, любима песен - Fears of the dark. За чалгата и аз съм пас, просто не е моят стил. :slight_smile::upside_down_face:

Ехее, изненадвам се, че толкова хора сте фенове не рока и метъла, защото аз много рядко срещам такива хора. Любимите ми жанрове са рок, хардрок, метълкор и алтърнатив метъл. Любимите ми групи са Bring Me The Horizon, While She Sleeps, Bad Omens, Architects, Arctic Monkeys и Asking Alexandria.

Като цяло аз съм склонен да слушам всичко,въпреки да харесвам определени жанрове.Това е така, защото у нас е лудница.
Брат ми слуша хардрок, майка ми също.
Баща ми слуша народна музика и сръбско.

А аз, нещо коренно различно.
Моите любими жанрове са Джаз,Блус,и най-вече поп музика.
Като любими изпълнители бих посочил повечето известни поп изпълнители,като:
Adele,Camila Cabello,Katy perry,Ariana Grande
И темподобни. :grin::grin:
Надявам се това да не е толкова странно :joy:

MY BOYS GORILLAZ UP IN HERE WITH A NEW ALBUM BOYS!

Супер много обичам rap,hip/hop. Любимия ми изпълнител без капка съмнение, казвам че е XXXtentacion любима песен, ми е Hate Will never win. :grinning:

@TheUnforgiven
Тогава може би ще те интересува тази тема :grin:

лично мен стиловe като k-pop-а , рап-а и почти всички по-леки стилове не ме влечат.
Предпочитам по тежки стилове като : Rock , Alternative Rock , Rap Rock, Metal , Nu Metal , MetalCore & FolkCore.

Заете ли, как се нарича, разбил се самолет с металисти ??? :thinking:

Отговор!

Dead Metal :kappa: