Бюджетни джойстици за конзоли

това е дискусия кадето всеки може да оставя link-ове на бюджетни джойстици за всеки вид конзоли

1 Like

Аз преди бях за бюджетните джойстици, но в момента съм на мнение, че е по-добре да дадете повече пари за нещо качествено което да ползвате години вместо да се мъчите с китайските боклуци. И знайте, че през мен са минали доста китайски шитни. :smiley:

2 Likes

Бях ползвал джойстик за 20 лева няколко месеца, после пробвах някакъв от 100 лева и разликата е доста голяма. :smiley:

Има го и на по-ниски цени в др. сайтове,но това е най-добрия и по-евтин вариант.Имам го от 3 год. и работи перфектно.Всички игри го разпознават и става освен за PC a и за Xbox.:wink:

@Gothika_47 има ли разлика между контролер за xbox 360 и за xbox one

Да по форма най-вече. Мен повече ме кефи този на Xbox One.

аз скоро ще си вземам xbox one и съм много hype-нат

Конзолни джойстици имам единствоно за NES :smiley: а на РС-то имам джойстик за 2лв от битака и много ме кефи защото има турбо функция (нещо като auto clicker :slight_smile: ).

Пичове ще копувам джойстик от един приятел.
Джойстика е от Xbox 360.
Има кабел и батерий та въпроса ми е ще го разпознава ли всички игри и дали трябва да инсталирам програмки за да играя с него?

Xbox контролерите работят на Windows без драйвери и всички игри, който подържат контролери, го подържат.

Значи ако взема контролер от xbox 360 ще цъкам без проблем?

Аз ти препоръчвам да си вземеш за Xbox One. Скъп е ама е златен. :slight_smile: Яд ме е че не съм качил ревюто още.

Еми качи го! Не е късно :Д

🤔