Предложения за емотикони

То вече има така. g47Mutra

Ок (трябват ми 20 символа)

В духа на Fortnite!

Victory

pew

Втората ми харесва ама трябва да я разположим по-добре да взима по-голяма част. :smiley:

Могат ли от Twitch да ти направят проблем за емотикона заради copyright ?

Могат да не я одобрят като я кача или ако я видят след време просто да я премахнат без предупреждение. :slight_smile: Исках да имам derp scout като емотикона и ми я отказаха с причина “Copyrighged character”.

Защото тези “#VictoryRoyale” и “PewPewPew” картинки, които е ъплоуднал cherenko2, съм ги виждал доста пъти :smiley: . А пък и се сетих за позволението, което ти ми искаше да тази емотикона, която ти направих. И ми стана интересно дали няма някакви правила по отношение на емотиконите в Twitch.

Емотиконтите в случая са примерни и спокойно може да се смени самия шрифт и тогава вече никой не може да ти каже нищо за авторско право и т.н. Просто няма да има никакво основание…

( Това е все едно да направя емотиконка с знака # и никои по целия свят да не може да го използва защото нарушава авторското ми право )

.Ако мръднеш малко нагоре до на Готика поста ще видиш ,че “емотиконките” ще минат редактиране така ,че не виждам проблем с авторско право :slight_smile:

Вчера бях на стрийма и като видях чата направо…

Bukvar1Bukvar2Bukvar3

Тва е много яка идея и изглежда мега яко!1

hype%20112
Айде честито да ни е! :smiley:
:g47hype:

xD Супер найс е ! Кой го направи ?

Аз. :smiley: Photoshop сега само да дадете и други идей ще е супер.

https://goo.gl/images/ZHaXZD може това ако те кефи, но не знам как да го изрежа :slight_smile:

Не може да ползваш герой от TF2.

Ок :disappointed_relieved: