Тема за Любими, Най-нови СЕРИАЛИ!

Кой ви е любимия сериал или някой който чакате да излезе ?

1 Like

Rick and Morty брой ли се? :slight_smile:

4 Likes

the walking dead 4 life

2 Likes

Скорпион е много як enjoy it

1 Like

prison break 5 сезон

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Един много добър, но недоъценен сериал е “Falling skies”.Съшо от по-новите доста ме впечетли The Magicians (Някак си по тийнеиджърски така, че ако не си падаш по тези неща…). Същто доста ми харесват The walking dead, Sherlock (на bbc), Mr Robot. А бе като цяло има какво да се гледа, но за жалост нямам толкова време на тази земя за да изгледам всичко което ми се иска … :grin:

Дали сега ще убият Ниган или ще феилнат.Иначе 7 сезон е много силен за сега

1 Like

А гледаш ли Lee daniels star ?(става въпрос за сформиране ма момичешка група) Ако имаш време може да го погледнеш ако не си го гледал.:grin:

6 Likes

най-после исках 3 сезон на морти :smiley:
чакай малко има части от епизоди от 1-2 и втори сезон това трябва да е фен мейд трейлър

Любимите ми сериали са Luke cage продукция на Марвел , The Flash , Californication . А който гледа анимета dragod ball z , Baki , Inuyasha , Hunter X Hunter , Drifters . Приятно гледане

2 Likes

100 те е много добър сериял

2 Likes

Scream Queens Season 2 :smiley:

1 Like

съгласен съм с първите двете гледал съм ги много са яки

1 Like

Хайп ли сте за Game of Thrones 7 сезон ???
Аз го чакам с нетърпение. В момента ми е един от любимите сериали :heart::heart::heart:

4 Likes

Изобщо много убичам Arowverse това са The Flash ,Arrow,Legends of Tomorow и така нататък.

1 Like

Сериали ли чох? Е тукъ съм в ствои води. :smiley:
Като цяло аз гледам доста сериали. Не знам дали имам любими,
но на по-предни позиции са ми - Teen Wolf, Hawaii Five-0, Arrow, The Flash, Supernatural, Grimm…

https://www.pogdesign.co.uk/cat/ - не знам дали е позволено постването на линкове, но все пак… :smiley:
В този сайт може да отбелязване до кой сезон и до кой епизод сте стигнали на даден сериал. :slight_smile:

teen wolf season 6 final 10 epizodes :star_struck:

rick and morty и game of thrones