Рутер TP-Link Archer AC2300

1.Надявам се вече да не съм досаден с тея теми
2.Да ви питам за този рутер дали е хубав защото смятам да го използвам по безжичен път за гейминг и за стрийминг ,а и също дали този сайт е надежден ,ако сте поръчвали от там.
tp-link-archer-c2300

1 Like

Най-добре си прекарай кабел. Дори и от най-скъпите рутери да вземеш пак няма да е перфектно и ще има допълнителен delay, а стабилността на самата връзка ще зависи. Ако няма как да стане, виж какво е Powerline.

Иначе самият рутер изглежда стабилен.

2 Likes

Ако все пак решиш, че искаш да е с рутер, много е важно и устройството, което ползваш да има добър wifi, не зависи само от рутера.

2 Likes

Да бе аз ако можех щях да прокарам кабел но това е проблема че не мога

2 Likes

Само ще ти кажа, че моя рутер е този:
https://ardes.bg/product/tp-link-archer-c5400-archer-c5400-87321
И въпреки това не го използвам за стрийминг и гейминг онлайн освен на телефона. Не препоръчвам да ползваш друго освен кабел, защото ще имаш повече пинг и 100% ще дропиш кадри. Също както @iprogramforfood каза ще ти трябва и много добър приемник за да хващаш добра връзка.

1 Like

Както казах по-горе, разучи какво е Powerline. Не е като да прекараш дирекно кабел, но пак е по-добре от Wi-Fi.

3 Likes

Gothik ами приемника ми ще е антена на мsi и ако не греша приема до 1.73 Gb aбе ето линк:

Тя идва към дъното

1 Like

Добре май ще мога да прокарам кабел тъй че само да ви питам дали сайта си е коректен

1 Like