Twitch app за телефон, с който можете да използвате опциите на Better Twitch Tv

Здравейте,
В този пост ще ви покажа едно приложение за телефон, в което има вграден Better Twitch Tv.

Приложението се казва Tchat и е много лесно за използване.
За да го намерите напишете Tchat в търсачката на Google Play.
След това натиснете на приложението, което е най-отгоре и го инсталирайте.

След като инсталирате приложението, го отворете и натиснете на линийките, който са горния ляв ъгъл.

Ще ви излезе поле с опции, натиснете на Log In и влезте в Twitch акаунта си.

След като се логнете ще можете ще можете да използвате всички емотикони и опции на Better Twitch Tv.

Също така има и опция, която ви позволява да сте постоянно в чатовете на любимите си стриймъри.

Натиснете на големия плюс, който е под името ви.

Напишете името на даден стриймър и натиснете на “OK”

Чата ще бъде запазен в списък и като натискате на имената на различните стриймъри ще можете да сменяте чатовете.

Можете и да премахнете стриймър от списъка, просто натисне на минуса, който е до плюса и цъкнете на малкото кошче до името на стриймъра, който искате да изтриете от списъка и той ще бъде премахнат

Приложението е много полезно ако сте модератор в няколко стрийма и модерирате и от телефона си.

Искам да ви предупредя, че в приложението има реклами и за да се махнат трябва да заплатите 6.79лв след като натиснете на Remove Ads в полето за опциите

Надявам се този пост да ви е бил полезен и приложението да ви хареса.
Ако имате някакви въпроси, можете да ги зададете в коментарите. :blush:

1 Like

А могат ли да се гледат стриймове през приложението или само може да се чати?

Не сложи един линк, а ме караш да го търся :frowning_face:
Иначе гайда е добър. БРАВО!

Ето и линк за мързеливите като мен:

1 Like

Може! Просто натискаш на play бутона, който излиза като влезеш в чата точно над чата и можеш да гледаш стриймове

Ми нямах линк до Google Play :disappointed: То се намира лесно :blush:

1 Like

Браво много добър пост :heart:

1 Like

🤔