Twitch Prime абонатите ще получат ексклузивни скинове и герои във Fortnite!

Epic Games имат добри новини за феновете, си които ползват Twitch Prime! Този месец потребителите, ползващи Twitch Prime ще получат безплатни скинове във Fortnite Battle Royale, нови герои във Save The World моуда, както и ексклузивни емоти, които да спамят в чатовете в Twitch!

Абонатите ще получат:

• Ексклузивен Battle Royale Havoc скин + раница за него.
  • Ексклузивен Battle Royale Sub Commander скин + Slipstream Glider.
  • Ексклузивни герои във Save the World (май на никой не му пука за тях).
  • 4 Ексклузивни емотикони в чата в Twitch!

Преди да зададете въпроса си долу искам да спомена, че вие получавате всичко това БЕЗПЛАТНО, но Twitch Prime струва пари така, че ако ги искате ще трябва да метнете някой долар, но в повечето случай Loota си заслужава.

Също промоцията ще продължи до края на месеца затова не трябва да се притеснявате, че ще си изпуснете шанса, тъй като сървърите на сайта в момента са RIP. :smiley:

За повече информация и обяснение как да получите скиновете си може просто да цъкнете тук.

Edit: Ето как изглеждат! :slight_smile:

За новите скинове във fortnite

Quick update: Сайта им вече работи.

Имаше нещо такова и за overwatch но не съм сигурен някой може ли да ме светне ако знае

То беше преди месеци и ти даваше легендарна кутия май. :slight_smile:

а като нямам карта как да взема :Д

@Gothika_47 като добавя картата след този безплатен период ще взима ли пари от картата ?

Да. 3 Евро за първите 6 месеца.

@Gothika_47 има ли шанс да го изкл. след зимането на скиновете

Аз не съм сигурен, че ще ти ги даде ама да в сайта им пише как се спира.

@Gothika_47 от новият ъпдейт на twitch може да се купува ботове с google play или с сим картата ти на тела но мога ли да си събна с twitch prime без карта че нямам ?

Златна кутия ти дава на 1месец или седмица ти @Gothika_47 готьо ще правиш ли ънбоксинг на кашони в оверлатч?

Как да го оправя

Пиши на съпорта (и ми трябват 20 символа)