Трябва ми помощ twitch профил

ако има някой в момента ако може да ми каже защото не иска да ми зареди twitch в браузъра

Защото сайта е ебан? :smiley:

и при теб ли е така готик

Имам проблем с влизането в Twitch.Използвах VPN за фармене на битове и ми излиза че съм баннат. Как може да го оправя ?

Никаква идея. Точно заради това ви казах преди месеци да не фармите. :confused:

@Gothika_47 готик аз отивам да се регна в twitch и ми пише.Нямате право да създадете акаунт в този момент.Моля помогнииии:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

Ето:
https://help.twitch.tv/customer/portal/emails/new

Мен този проблем ми се оправи след като ми се наложи да си преинсталиран windows-a и след смяна на харда (не знам какво значение е харда, но да спомена).

Благодаря много Готик:heart::heart::heart::heart_eyes::heart:
@githika_47

Едно въпросче, как да разбера към кой email ми е вързан профила в twitch, не съм си потвърдил акаунта преди време, а в някой стриймове не ми позволява да пиша и щом натисна линка който ми излиза в чата ми изписва че има мрежова грешка и дс опитам отново, е да де ама така е от няколко месеца. Не ми е правело проблеми това защото в стрийма на Готьо си пишех, обаче сега ми подариха съб и искам да си пиша с чиповете, така че ако някой знае ще съм благодарен!

Потърси из настройките на профила си!

Нямаше да пиша тук ако не съм търсил, проверих и във всичките си имейли, но съобщения от twitсh няма… идеи

Буквално цъкаш върху името си, след това настройки и ти излиза имейл:…

Пробвай да реснеш рутера или да влезеш от друг комп, ако не стане значи компа ти р баннат :joy: