USB разпределителите работят ли на PS4?

Понеже смятам да стриймвам от PS4 ( no capture card :confused: ) и имам само 2 USB входа , а искам да свържа клавиатура и мишка заедно с камера за някой игри ( като fortnite примерно ) та ТОЗИ USB разпределител ще свърши ли работа?

1 Like

Да, би трябвало да работи, ако има отделно захранване.

1 Like

захранване за USB разпределител ? seems legit

1 Like

Да
Това е от линка, който си дал:

1 Like

Нямам си и ни най-малка идея какво съм дал :smiley: . То беше за пример… разбра ми идеята иначе.

1 Like

Щом е за пример, гледай хъба който си купуваш да е със захранване.
Има лимит на това колко ток можеш да черпиш от USB-то, за това някои разпределители са със собствено захранване.
Предполагам, че мощността на USB-то ще стигне за мишка, клавиатура и камера, но четох в интернет, че тези със захранването работят на PS4 и не бих рискувал с обикновен. Но ако намериш някой евтин и няма да те е яд за парите, който си дал, може да пробваш с него.

Това е което знам аз, надявам се и някой с опит да сподели нещо. :slight_smile:

1 Like

Това мисля, че значи, че можеш да си включиш HUBа в зарядното и така няма да се прецаква тока ако зареждаш много неща от него, защото можеш да точиш само определено количество ток през едно USB. Преди години имах един HUB дето си идваше със адаптерче към него и можеше да зарежда 2-3 телефона без проблем а иначе директно през USB умираше. :smiley:

Все пак не вярвайте на неща купени от подлеза за 5 лева…

2 Likes