Свалям филми с utorrent твърде бавно

Чакам вече 4 часа да се изтегли Хобита, мислех си че ще го гледам днес, ама май се очертава друго…
Преди това теглих една игра и нямаше проблеми, играх доста игри и пак нямах проблеми, слушах музика, пак същото. Само тоя филм не ще да се сваля. 43гб е целия, свалени са 9,58. Нищо не съм барал, освен да го спирам и пускам. Рестартирах компютъра и пак нищо. Едно нещо промених в отчаяната си и то беше порта за входящите връзки, гледах някакво клипче че може това да помогне.

Време е да прочетеш как работят торентите и за както служат сийдърите :smiley:

tl;dr; Филмът няма достатъчно сийдъри.

Торентите са базирани на P2P. Ако няма сийдъри (хора които да ти качват филма) или има много лийчъри (хора които също свалят филма в момента) е нормално…

Да си бях свалил 15 гигабайтовия, ама не исках да гледам на чисто fhd…

На 4К ТВ. ли ги гледаш?

Аз имам 4К ТВ но единственото нещо на 4К са чалга клиповете в YT.

Врати якото, и аз искам мазни кючеци на 4к😂
Иначе не, със 1080п съм ама резолюцията на другите филми беше 1920на800 и си викам, не съм дал 500лв за fhd монитор за нищо, и те така си чакам вече 4 часа и 20 мин. Пише че ще го гледам след 2 седмици🤣

Wow… Какви са тези монитори? Моя за 150 лева през 2015 21 инча 1080p.

Dude… не гледаш ли netflix :smiley: Също така има и 4k филми, ама са големи…:smiley:

Netflix? Кой туй нещо?

Ъъъ, 32", 144hz 1ms freesync. И това не е монитор а цял телевизор. Малко се изхвърлих с размерите, и май трябваше да си взема 24инчовия за 350 ама на този виждам и като си легна на леглото тъй че съм доволен

Изтеглих 4к филм, сложих го на флашка и ха да тръгне и почва яко буфериране…

Е… Тогава вече си струва :smile:

Какви са таксите в netflix и имат ли бг субтитри, че виждам че има доста филмчета там

Нещо не е наред тогава… или флашката ти е зле или телевизора ти е за хвърляне :smiley: Защо си си взел 4к като не можеш да гледаш 4к на него…

Няма бг субтитри от скоро, 11евро за 3 акаунта, ако имаш приятели, които са навити може да си ги разделите :slight_smile:

Щото беше на промоция 1000 лева… Пробвах и друг начин: качвам 4к филми в тубата и ги маркирам като частни :wink:

Ама имам само 1-2 дена макс докато го блокират

Аз бутам 4к през Plex, не знам ти как не можеш с флашка. Пробвай с по-хубава или външен диск :slight_smile:

1000 лв лелее, да не е 55инча