Свалям филми с utorrent твърде бавно

Чакам вече 4 часа да се изтегли Хобита, мислех си че ще го гледам днес, ама май се очертава друго…
Преди това теглих една игра и нямаше проблеми, играх доста игри и пак нямах проблеми, слушах музика, пак същото. Само тоя филм не ще да се сваля. 43гб е целия, свалени са 9,58. Нищо не съм барал, освен да го спирам и пускам. Рестартирах компютъра и пак нищо. Едно нещо промених в отчаяната си и то беше порта за входящите връзки, гледах някакво клипче че може това да помогне.

1 Like

Време е да прочетеш как работят торентите и за както служат сийдърите :smiley:

tl;dr; Филмът няма достатъчно сийдъри.

3 Likes

Торентите са базирани на P2P. Ако няма сийдъри (хора които да ти качват филма) или има много лийчъри (хора които също свалят филма в момента) е нормално…

2 Likes

Да си бях свалил 15 гигабайтовия, ама не исках да гледам на чисто fhd…

На 4К ТВ. ли ги гледаш?

Аз имам 4К ТВ но единственото нещо на 4К са чалга клиповете в YT.

1 Like

Врати якото, и аз искам мазни кючеци на 4к😂
Иначе не, със 1080п съм ама резолюцията на другите филми беше 1920на800 и си викам, не съм дал 500лв за fhd монитор за нищо, и те така си чакам вече 4 часа и 20 мин. Пише че ще го гледам след 2 седмици🤣

1 Like

Wow… Какви са тези монитори? Моя за 150 лева през 2015 21 инча 1080p.

1 Like

Dude… не гледаш ли netflix :smiley: Също така има и 4k филми, ама са големи…:smiley:

1 Like

Netflix? Кой туй нещо?

1 Like

Ъъъ, 32", 144hz 1ms freesync. И това не е монитор а цял телевизор. Малко се изхвърлих с размерите, и май трябваше да си взема 24инчовия за 350 ама на този виждам и като си легна на леглото тъй че съм доволен

Изтеглих 4к филм, сложих го на флашка и ха да тръгне и почва яко буфериране…

1 Like

Е… Тогава вече си струва :smile:

Какви са таксите в netflix и имат ли бг субтитри, че виждам че има доста филмчета там

Нещо не е наред тогава… или флашката ти е зле или телевизора ти е за хвърляне :smiley: Защо си си взел 4к като не можеш да гледаш 4к на него…

Няма бг субтитри от скоро, 11евро за 3 акаунта, ако имаш приятели, които са навити може да си ги разделите :slight_smile:

Щото беше на промоция 1000 лева… Пробвах и друг начин: качвам 4к филми в тубата и ги маркирам като частни :wink:

Ама имам само 1-2 дена макс докато го блокират

Аз бутам 4к през Plex, не знам ти как не можеш с флашка. Пробвай с по-хубава или външен диск :slight_smile:

1000 лв лелее, да не е 55инча

🤔