Vainglry[MOBA][MOBILE]

Vainglory е приятна и забавна мобилна MOBA игра.Тя е сравнително нова като излиза за IOS през 2014 а за Android през 2015. Основния гейммод е 3v3 като има разлини “мини игри”.Често ъбдейтвана е като за сега има 30 героя. Всеки герой си има 3 активни и 1 пасивен скил който се използват долу горе лесно.Героите са 3 основни вида ествено капитан или както на всики е изестно съпорт,кери и джунглар.Мапат е прятен като има един леин и джунгала.От начало контролите ми бяха малко сложни,но след като свикнах се оказаха приятни.Има също ранкет чийто сиситема доста ми допадна.Направих тази тема защото доста ми се играе с българи а няма с кого.Ако имате въпроси пишете, а ако някои иска да играе с мен никнеима ми е Haimen890.Също ето линк за игрицата:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superevilmegacorp.game

IOS:

2 Likes

Оо играчи здравейте ! Създадох гилдия на въпросната игра и някои хора поискаха да играем заедно . Ето информация

4 Likes

Влизам си аз днес да направя една норналка и какво виждам хммм … Иф у кноу уат и нийн хахаха

1 Like

Mobile Legends is The BEST