Новата игра на Valve

Valve обявиха новата си игра точно преди последния мач на The International 2017 за вторият ден от турнира.
Играта е наречена Artifact.Не за съжаление не е Half-life 3 или продължение на друго култово зъглавие на компанията. Вместо това Artifact е card game базирана на Dota вселената ( да знам толкова дълго чакане само за копие на Hearthstone, и аз съм разочарован :frowning: ) .

За сега е ясно само, че Artifact е card game базирана на Dota, действието ще се извършва на 3 “мапа” (дъски) и геройте с които ще може да играете са от Dota вселената. В играта ще можете да строите бараки,creeps, както и отделни lane -ове,което по думи на девовете цели да направи Artifact доста по-различна от Hearthstone. За сега точна дата на излизане няма нито на какви платформи ще бъде достъпна.

За повече информация към игра може да следите The International 2017 в Twitch както и в Twitter -а на играта

Може да споделите мненията си за играта по-долу и дали смятате да я разцъкате :slight_smile:

1 Like

Card Game

Айде изгубих интерес като цяло. Сори ама игри с карти рядко ме вълнуват. :frowning:

1 Like

Мен също, но все пак реших да соделя с хората :smiley:

Valve ще го направят да е интересно :))

1 Like

Ще я пробвам със сигурност :slight_smile:

1 Like

Чуйте болката на всички тези хора. Разочарованието едва едва прикрито зад ръкоплясканията на няколко човека. Всичките освирквания разбират ,че това ще бъде просто един cash grab. Ах, парите, нож с две остриета и с хлъзгава дръжка. :rage:

Забелязахте ли, че в логото на играта има три пъти ламда (логото на Half-Life).

HALF-LIFE 3 CONFIRMED :kappa:

1 Like

🤔