Vape-пове, цени, качество и т.н

Някой който разбира по темата, да каже кои Вейпове са по качествени и на съотношение цена-качество. От къде мога да си взема ( сигурен сайт, по възможност БГ ) и вкусове( за какво се гледа, как се избира, без значение от вкуса, качество и чени). Течностите задължително ли е да се добавя никотин или може да се използват без никотин?
Преди да сте казали " що не си го гугълнал" . Гугълнал съм го, но англ. не ми е силна страна, за това питам тука.

Зависи от бюджета и тн. Иначе препоръчвам с течност (вкус). Кажи си бюджета и ще ти покажа според бюджета

1 Like

След като търсих и леко проучих се спрях на Smok Vape Pen Plus (за 55лв от vape.bg http://vape.bg/продукт/vape-pen-plus/?attribute_pa_%d1%86%d0%b2%d1%8f%d1%82=%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd ). За течност(вкусове) мисля, че е най-добре да е без никъв никотин, тъй като аз не съм пушач и нямам нужда от него😃. Ако имаш някои препоръки, слушам.

О,не знам,но ако може и без никотин, тогава ще е много по-добре.Но аз съм далеч от тези неща, така че не знам много.
Само като обикновен човек, ще те посъветвам, че не ти трябва. Но ти си решаваш! :no_mouth:

1 Like

Има течности с и без никотин. Ти си решаваш каква да ползваш. Примирно ако си бил пушач и минеш на Vape, без никотиновите течности, няма да ти удовлетворяват жаждата за никотин.

2 Likes

🤔