Как да копаем VertCoin / How to mine Vertcoin

Може да е от картата ти.Не знам как се работи с AMD,аз ползвам Nvidia

Нз Готьо като види ще каже :grin:

Той вече ти е отговорил и както виждам и той не знае какво става.

Натисни Settings пусни това и си ресни майнъра. След като го реснеш го пусни да копа и изчакай 1-2 минути и ми снимай какво излиза в конзолата, която ще се отвори.
image

Edit:
На тоя скрийншот виждам, че не си цъкнал нито една от 3те отметки… :smiley: Как очакваш да почне да фарми като не си избрал къде?
Screenshot_4!

за отметката бях трил пулове пробвах :smiley:

74 Kh/s

Това е изумително бавно. По-добре недей. :smiley:
Също конзолата ти не показва нищо реално все едно не копаеш. :expressionless:
Или пробвай това, защото с AMD не можеш да фармиш с One Click Miner:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2360168

Всичко стана но само частта с VTC wallet не ми е ясна.Как да се сдобия с него и какво точно трябва да направя?

Този клип го обяснява. Аз лично не ползвам Walleta от клипа ами другия дето се води Core. Надявам се че това е достатъчно? :slight_smile:

аз съм с 1050TI и фармя с 14.00 Mh/s това добре ли е

това ли трябва да ми излиза ?

Да. В сайта ако те отчита значи всичко е наред! :slight_smile:

В сайта ми излиза че имам а в програмата не.
Да не съм объркал нещо.
Ако може помощ @Gothika_47

В сайта пише, че имаш 0.00055335 VTC. Ще ти ги пратят когато стигнеш 0.5 VTC освен ако не си намалиш Treshholda. В сайта пише как става.

как да си обърна Vertcoin във реални пари

PROTIP: Недей. :slight_smile: Днес може да обърнеш 1 VTC за към 8$ след време може да е 90$. В началото на тази година много хора продаваха ETH за по 8 долара, а в момента е 800$ така, че ти препоръчвам да си изфармиш малко ако можеш и да си ги пазиш за след година две.

@iprogramforfood Може да ти даде още акъл, че той се занимава повече от мен.

исках просто да знам как става обменат от Vertcoin към истински пари

Има сайтове където може да продаваш и купуваш валути. Като CoinBase и много други. Другата опция е да го продадеш на някой луд като мен ама трябва да си сигурен, че няма да те скамне. :smiley:

Може ли някой който е запознат с това как става да обясни стъпка по стъпка.

Screenshot_4
Пише че ми се начисляват докато компютъра ми е бил изключен.
Пише 6:23 часа сутринта а компютъра ми по това време е изключен също така и в 10:30,10:44
Оказва се че то прави това само през деня без аз да включвам програмата или аз се бъркам нещо ?

Yep. Блоковете се потвърждават след време и има забавяне. На теб май ти се плаща за свършена работа според шеровете ти. Което значи, че получаваш части от целия пул в периода на плащане (май е 12 часа).

На кратко да не ти пука. :smiley:

защо ми ги взе ?